Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék korombeliekkel...

Hol tudnék korombeliekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és így, hogy vége a sulinak nem sok emberrel tartom a kapcsolatot, viszont nekem szükségem van rá, hogy emberek között legyek. (Mivel egyetemre csak 1-2 év múlva tervezek menni, ezért ez egyelőre kilőve.)

2015. máj. 31. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Van terved erre az 1-2 évre? Ha elmész dolgozni, ott valószínűleg lesznek körülötted korodbeliek. Vagy ha elmész valamilyen tanfolyamra (pl. valamilyen OKJ), akkor szerintem ott is. Ha elkezdesz járni valamilyen edzésre, akkor az is jó megoldás lehet. Persze ha csak otthon lógatod a lábad, akkor is próbálkozhatsz neten keresztül, de azok nyilvánvalóan nem teljes értékű kapcsolatok.
2015. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :) OKJ-re megyek szeptembertől, plusz járok kondizni is, viszont ott én úgy vettem észre, hogy mindenki inkább a maga dolgával van elfoglalva. Reménykedem, hogy az OKJ-n találok magamnak 1-2 emberkét. Nem azt mondom, hogy nincsenek barátaim vagy ilyesmi, csak zavar, hogy megcsappant a körülöttem lévő emberek száma, meg lényegesen kevesebb emberrel beszélek.
2015. máj. 31. 13:51
 3/4 kergabb válasza:
Bizonyára tele van a net ilyen ismerkedős oldalakkal. Akár fb-on mindenféle csoportok vannak, mely egy adott érdeklődési körre épülnek. Aztán persze, ezeket az ismeretségeket a világhálóról ki lehet szakítani.
2015. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kergabb válasza jó, ha figyelsz a lényegre: a netről való kiszakítás a kulcs. Sokan leragadnak a netes beszélgetéseknél, mert kényelmesebb, egyszerűbb olcsóbb. De ez visszaüt szerintem.
2015. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!