Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki aki szerelmes volt az egyik tanárába, esetleg volt is köztük valami? Hogy felejtsem el? Normális életet szeretnék, korombeliekkel lenni, ismerkedni, de nem tudok mert nélküle meg nagyon rossz. :/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10-11 éves kiskamasz gyerekként rajongtam a magyartanárnőmért. Ő volt az első nő, akivel kapcsolatban már elég komoly gondolataim támadtak, és felébresztette bennem az első, igazi szexuális vágyakat, mit nem adtam volna akkor azért, hogy "megrontson"... Akkor, az alatt a 2 év alatt, ameddig ő tanított, voltam csak színötös magyarból. Ha csak olyan tanárnőim lettek volna 12 évig, akkor most tuti a Harvad-on koptatnám a padot! :D


Amúgy hány éves vagy? Ha egyszer így érzel, ez ellen nem tudsz mit tenni, a legrosszabb az, ha elnyomod a vágyaidat. Megvárhatnád, még befejezed a sulit, amiben ő tanít, aztán meg lehetne próbálnotok, ha egyszer azt érzed ő az, akit a sors szánt neked. Az idióta, kicsinyes konvenciókra meg tegyél magasról, ne hagyd, hogy mások hipokrata pufogása tegye tönkre az életed.

2013. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! az első és legfontosabb ami eszembe jut ezzel kapcsolatban hogy van-e családja vagy kapcsolata!! ha nincs az nagyon jó mert akkor lehet belőle valami de csak akkor ha végeztél a suliban és már nem vagy a diákja. am én is pontosan ilyen helyzetben vagyok neki nincs kapcsolata...szóval nem rontom el senki életét. először küzdöttem ellne de rájöttem nem érdemes. csak élvezem a szerelem érzését :)) néha borzasztó a hiánya, hogy nem tudok vele akkor beszélni amikor akarok....várom a holnapot hogy végre lássam Őt újra. am meg annyit h biztos vagyok benne hogy az érzéseim nem viszonzatlanok :))
2013. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mindenki.
2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
én vagyok a második :) 17vagyok ^^
2013. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bratilla ***** válasza:
100%

Én is szerelmes vagyok az egyik tanáromba, lassan 2 éve. Nem hiszem, hogy ő viszonozná az érzéseimet, szóval békén is hagyom, de állandóan szenvedek miatta. Én sem tudok másra "úgy" tekinteni, mert senki nem jelent nekem annyit, mint ő, de elfelejteni meg egyszerűen nem tudom.

Ha gondolod, írhatsz privátot, kíváncsi vagyok a Te történetedre. Persze csak ha van kedved. :)

2013. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is írhattok privátot,én is szívesen beszélgetek olyannak akik velem egy cipőben járnak:D
2013. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na, lett valami belőle?:))
2015. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!