Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Még 1 osztáyba volt egy kutyánk akinek kiskutyái születtek. A szomszéd fiú (akikkel nem vagyunk jóba) szószerint vízbe fujtotta őket.. ezután azt mondta h ne mondjam el senkinek mert különben megver, ezért magamra vállaltam mindent. Az akkori legjobb barátnőmnek úgy lmondtam h elástuk a kiskutyákat (kár volt) . És most tegnap hallottam a barátnőmtől, hogy 2 lány oda ment hozzá és megkézték, hogy az anyukám tényleg elásta e a kiskutyákat..... én teljesen kivagyok akadva, igaz a volt barátnőm sőt szinte senki sem tudja az igazságot, de úgy állít be mintha mi lennék ilyen szörnyetegek lennénk pedig csak eltemettük őket mikor már meghaltak.... Ha most elmondanám az igazat gondolom senki se hinne nekem, hogy nem mi öltük meg őket. De én nem akarom a gyilkos nevet viselni.

2015. máj. 31. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahogy nehéz elképzelni, hogy a szomszéd gyerek, akikkel nem is vagytok jóban átmegy és még vízbe is folytja a kutyákat...
2015. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régen volt.. akkor még jóba voltunk

én nagyon kicsi voltam ő meg átjött és úsztatni akarta őket és ez lett a vége de ahogy emlékszem volt amelyik megfázott. Most 8.os vagyok máf nem vagyunk jóba... sok mindent csináltak.

2015. máj. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!