Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a legérdekesebb ismerősöd?

Ki a legérdekesebb ismerősöd?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy zenész gyerek, de ő sem annyira érdekes. Csak különlegesebb az átlagnál, szerintem.
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a legjobb barátnőm :D Mindig meg tud lepni. Vannak fura dolgai, de pont ezt szeretem benne, hiszen sose unalmas. van, hogy próbál ugráltatni (amit sose hagyok), sokszor összeveszünk, de mindig kibékülünk, a legutóbbi veszekedésünknél kitalálta, hogy legyen "párterapeutánk" aki az egyik fiú osztálytársunk lett. Otthon csináltunk is egy csoportot ennek, de addigra már kibékültünk és azon versenyeztünk, hogy ki bír nagyobb puszit adni hangüzibe :D Aztán eljátszottuk, hogy össze vagyunk veszve és ilyen hülyeségeket találtunk ki :D Szóval a lényeg az, hogy mindig tudunk valamit hülyülni. A legérdekesebb témáink pedig azok, amikor a "csigáiról" beszélgetünk vagy arról, hogy milyen a jó fiú fenék :'D Szóval nekem ő a legérdekesebb ismerősöm :D Remélem nem untatott senkit a válaszom :D
2015. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
* meg amikor egy ejszakan at egyutt aludtunk skypon :( Ezt kifelejteni
2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van egy ismerősöm, aki mindig, amikor lekapcsolja a villanyt, felrohan az ágyára, hogy ne kapják el a lábát a szellemek :( Elég érdekesnek tűnik
2015. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb fiú barátom első ránézésre egy arrogáns srác, aki mindenkinél többre tartja magát. Ránézésre tipikus öntelt falkavezér.

De az igazság az, hogy a legközvetlenebb, legsegítőkészebb ember akit ismerek. Rá mindig lehet számítani, és soha nem kér cserébe semmit.

Saját vállalkozása van, online erotikus weboldala és támogatásokat szervez alapítványoknak és online gyűjtéseket rászoruló személyeknek. Emellett extrém sportokat űz, többek között wing suitozik és vitorlázik, de helikoptert is tud vezetni. Kicsit vicces, hogy személyi autóra viszont nem tette le a jogsit.

Az pedig már csak mellékes hogy tud festeni, két hangszeren zenélni és harcművészetben jártas(valami ázsiaik, nem tudom a nevüket).

2015. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik munkatársam, aki gondnok: nincs diplomája, mégis rengeteget lehet tanulni Tőle.
2015. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!