Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budatétényiek! Mennyire...

Budatétényiek! Mennyire könnyű bejutni a belvárosba?

Figyelt kérdés

Hamarosan oda kell költöznöm, viszont munkahely miatt be kell járnom a Kolosy térhez. Úgy láttam 1 átszállással be tudok jutni, ha átszállok valahol a 86-os buszra.

Nem ismerem ezt az útvonalat, fogalmam sincs, milyen a forgalom, mennyire lehet vészes pl a forgalom, dugó miatt a bejutás reggel 9 óra körül.



2015. jún. 2. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A 86-os Budapest leglassabban cammogó busza, valamikor azzal jártam dolgozni (Gellért térnél szálltam át a 7-es buszra, aztán a 61-es villamosra). Jobb a 4-es metró és a 9-es busz kombináció. Csak azért nem írom a szentendrei HÉV-et, mert az most nem megy be a Batthyányi térre és össze van minden túrva.
2015. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budafokról bejutsz busszal vagy villamossal a Móricz Zsigmond körtérre, ott a 4-es metró, aztán a Kálvin térnél vagy a Deák téren átszállsz a 9-es buszra.
2015. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És a campona környékéről, hogyan lehet kijutni a metróhoz?

Egyáltalán nem ismerem a környéket, és az útvonaltervező mindenképp olyan útvonalat ad meg, amiben a 86-os van.

2015. jún. 2. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Van busz a Móriczra, csak a számára nem emlékszem.
2015. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!