Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kellene Alekosznak...

Miért kellene Alekosznak dolgozni, ha megél munka nélkül is?

Figyelt kérdés
Alekosz nem csinál semmit és ezért elítélik a TV-s műsorvezetők ( Fridi, Demcsák Zsuzsa , Kárász Robi). Alekosz elmondása szerint a befektetéseiből él és nem dolgozik semmit és ez neki megfelel. A számítások szerint kb. 250-300E Ft-ja van havonta. Elmodása szerint takarékos ember. Ennyiből nagy dolgokra nem futja, de szerintem szépen megél .

2015. jún. 3. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem, miért neveti ki Demcsák Zsuzsa. Teljesen racionálisan írta le, hogy így is meg lehet élni. Nem értem egy pénzügyi végzettségű, pénzügyekkel, gazdasággal foglalkozó családból származó, -elviekben - értelmes nő, mint a Demcsák, mit értetlenkedett.


Teljesen jól csinálja a srác. Ha nem vágyik többre, akkor minek tegye tönkre magát egy mukahelyen, stresszelve, idegeskedve.


Maximálisan egyetértek vele.

2015. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz volt a vv-ben az egyik kedvencem. Pont azért, mert látszott rajta, hogy okos. Szerintem a bohóckodásait(amiken sokat nevettem :D) is csak azért csinálta, mert taktikázott. Amúgy igaza van a kedves hozzászólónak! Minek kínozza magát egy munkahelyen, ha megvan a havi biztos megélhetést nyújtó jövedelme? Havi 250-bôl azért kényelmesen meg lehet élni! Meg én is spórolok, amennyire lehet. Nem szórom a pénzt.
2015. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi ezzel a gond. Ha valaki meg tud élni munka nélkül, úgy hogy nem csinál semmi törvénytelent, akkor miért ne? 250-300 ezerből havonta azért már elég jó életszínvonalat lehet Mo-n fenntartani.
2015. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Demcsák Zsuzsa a műsorban szembesült azzal, hogy egy magánál kevesebbre tartott ember jobban él kevesebb pénzből , mint ő maga aki egész nap hajt.
2015. jún. 3. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan, ez ki a f...szt érdekel?
2015. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igaza van aleknak annyi havi jövedelemmel én se melóznék
2015. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Demcsák zsuzsának is megvan a LEHETŐSÉGE arra, hogy azt csinálja amit alekosz. Csak tőle függ, kár irigykednie, főleg mások felé emelnie magát
2015. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a demcsák beszél, ez egy szánalmas, karótnyelt fapina. Az is nevetséges volt, hon hónapokig a válásával haknizott a médiában, meg teregették a szennyest, amikor a kutyát nem érdekelte, hogy mit mocskolták egymást.
2015. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, mire olyan beképzelt ez a ...va. Mert az.
2015. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!