Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van barátom,...

Mit csináljak? Van barátom, akivel találkozunk minden 2. nap (én persze minden nap akartam volna. ), de még igy is szerethiányos vagyok, ugyanúgy mint előtte.19/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

a) Keresel mást akit szerethetsz és kielégíti a "szeretet hiányod".

b) Nem nyafogsz hanem megbeszéled vele, törődjön többet veled.

c) Most gondold el hogy akinek meg senkije sincs azok mennyire szeretet hiányosak. És belátod nem olyan nagy probléma ez a te részedről.

2015. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Még ha csak minden második nap találkoztok akkor is szeretve kéne hogy érezd magad úgyhogy én azt mondom hogy nem szeret téged hanem inkább csak elvan veled.


Én ha szeretek egy lányt minden percet vele akarok tölteni.

2015. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,elhiszem hogy annak rosszabb akinek senkije nincs,de az én problémámat ez nem oldja meg.

Nem nyafogok,legalábbis nem panaszkodok erről senkinek,csak feltettem itt egy kérdést hogy mit tegyek ellene.

Egyébként nem akar ennél gyakrabban találkozni.

2015. jún. 3. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki is megvan a magánélete, hagyj neki teret.. Egyszer volt egy olyan csajom, akivel minden nap találkoztam, 3 hónap után elegem lett belőle.. Szóval..
2015. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tapadj ennyire görcsösen másokra, eza szeretethiány ez ordas nagy fals sszöveg, azok mondják, akik inkább kapcsolatfüggők és képtelen a másik nélkül létezni, de csak amiatt, emrt egyedül nem bírják feltalálni magukat, nincs külön baráti körük, hobbijuk, stb.
2015. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha,nem feltétlen kapcsolat kell nekem,én inkább mindig úgy gondoltam hogy barátokra vágyom,szóval inkább találóbb a szeretethiány szerintem,de ha akarod hívhatod kapcsolatfüggőségnek is.
2015. jún. 4. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is kapcsolat. Emberi kapcsolat. BAráti kapcsolat. nem kell rögtön a párkapcsolatra asszociálni. Függsz másoktól.
2015. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!