Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. jún. 5. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
igaz
2015. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak átfutottam őket, de nem értek egyet vele. Oké, hogy adjon biztonságot a pasi, de nemtől függetlenül mindenki inkább olyan embert választana, aki dolgozik és megbízható, mint mondjuk egy olyan embert akinek hol van munkája-hol nincs, és azt is mondjuk elkártyázza...

Na de ezért nem ásnék elő egy külföldit. A gondolatmenetet se értem, ha ideköltözik a külföldi se fog jobban keresni, ha kiköltözöl meg kell tanulni a nyelvet, beleszokni a kultúrába, megszokni az időjárást. Ezt se vállalná be bárki, csak azért, hogy egy héten többet tudjatok eljárni éttermekbe... Meg mi az, hogy az ország GDP-je alapján keresel magadnak párt???:D

És akkor azt meg se említem, hogy nem is kell mindenkit eltartani, csak ha én is eljárok 8 órában dolgozni a páromnak se legyen luxus kivenni a részét a házimunkában.


Mellé mindkét cikk gyakorlatilag csak a nőkre tereli a felelősséget, de ez a kisebb gond, hanem sokat akar mondani a cikk és a végén nem mond igazán semmi.


"Valahogy a nő értékmérője még mindig nem önmaga, hanem a párkapcsolata sikeressége."

Egyáltalán nem értek egyet ezzel, de nyilván attól függ, hogy milyen szociális körökben mozog az ember...


A cikk úgy kezdődik, hogy a nők milyen válogatósak, és úgy végződik, hogy mégis mindegy mi, csak legyen valami és bárki megfelel nekik. Ez a kettő nem üti egymást?

2015. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Miért nem lehet egyszerre párkapcsolatban élni és karriert építeni? Nevetséges...

Nem gondolnám, hogy Magyarországon arányában több szebb nő van mint az USAba.

Thaiföldön még könnyebben kaphatók a lányok...

Végül is minden ember hatással van rád, szóval az nem rossz dolog ha a barátnőd formálni akar belőled valakit, amíg nem az eddigi személyed szöges ellentétét. Nem tartom negatívumnak, ha rávesz, hogy sportosabb legyél vagy bizonyos témakörökben bővítsd tudásod.


A férfiasat nem nagyon értem. A társadalomban mindenkinek megvan a vele egy igényszintű, IQ szintű és viselkedésű párja. Nyilván a buta és igénytelen nő nem kapja meg a jó pasit, ahogy a buta igénytelen férfi sem a jó nőt.

2015. jún. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!