Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rendszer a Mailboxtrue....

Calmopirin kérdése:

Milyen rendszer a Mailboxtrue.com? Miert nem kapcsolhato?

Figyelt kérdés
Az orosz baratnommel ezen keresztul tartottuk a kapcsolatot most visszadobja az uzenetet,es egy automatikus uzenet jelentkezik,de ez megy nyolc napja.Ez most mit jelent?Vegleg beszart az egesz vagy csak atmeneti uzemzavar?Mi történik ilyenkor az uzenetekkel? Lehetseges hogy vegleg megszuntettek? Ha valaki ert az ilyen rendszerekhez halas lennek ha segitseget nyujtana.

2015. jún. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Putyin kihuzta a dugot
2015. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csicsky ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de én is váltottam pár napja szintén egy orosz személlyel ezen a szolgáltatón keresztül egypár emailt. Nekem is visszadobálja az emailjaimat egy hete.


Megpróbáltam utána nézni, de ezzel kapcsolatban csak ezt találtam:


[link]


Engemet is rohadtul idegesít ez az egész. Amúgy a Tiédet hogy hívják? Az enyém Ekaterina.

2015. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Csicsky ***** válasza:
1 órán belül küldök egy részletes emailt.
2015. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csicsky ***** válasza:
Írd meg légyszi, hogy értesz-e valamennyit oroszul, mert akkor nem állok neki lefordítgatni az orosz szövegeket. Ez csak újabb időveszteség lenne, ha nincs rá szükség.
2015. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csicsky ***** válasza:
Email elküldve.
2015. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 drgreen válasza:

Ismerős probléma. Kíváncsi vagyok mennyien találkoztak ezzel a jelenséggel.

Írjátok meg léci ha rájöttetek mi ez az egész!

mailboxtrue oldalt sem találtam.

2015. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bandi84 válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet hogy nem tudtam levelet váltani az oroz ismerősömmel.

Az én ismerősömet is Ekaterina-nak hívják.

2015. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Csicsky ***** válasza:

@# 6, @# 7


Mindkettőtöknek küldtem privát üzenetet.

2015. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csicsky ***** válasza:
2015. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 atti65 válasza:

Üdv mindenkinek. Nekem is már több mint egy hónapja írogat Ekaterina Korkina Szintén kávézó vagy bababolt mindegy romantikus séták, szex ami belefér.stb. Én vagyok az ideális stb. Nekem is elküldte az útlevelét(másolatát.Családi, barátnői fotóit. Pénzt nem kért azt írta van neki felhalmozódva 60000€ . Gyönyörű szőke, igazán szép jövőhéten jönni akar. Ha valakinek ugyanezt írta jelentkezzen. Nem tudom mailomat ideírhatom-e? Eddig mindig csak olvastam ha valamit nem tudtam, de most láss csodát belefutottam a nevébe a "szerelmemnek" címem nagy19650507@gmail.com Köszönöm előre is.

Még annyit hozzá létezik az a mailboxtrue.com nevű "cég"

2015. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!