Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez még természetes 14 évesen?

Ez még természetes 14 évesen?

Figyelt kérdés

Én teljesen kivagyok magamtól már két hete. Teljesen más dolgokat csinálok, mint a korosztlyom. Nem pasizom, sminkelek meg ilyesmi. Igazából még annyi tapasztalatom sincs szeremi téren, hogy még azt sem tudom, hogy a fiúkhoz, vagy a lányokhoz volzódom-e. (igaz a fiúkhoz szeretnék majd).

Szóval hozzá is kezdenék a történethez. Az egyik osztálytársam infó órán mutatott egy cheates játékot, ahol sok a perverz. Bocs, rosszul fogalmaztam! Ott csak azok vannak.

Mostanság az a hobbim, hogy amikor egyedül vagyok otthon, rendszeresen belépek. De nem azért, hogy "élvezkedjek" a perverzekkel, (mert ez szerintem nagyon undorító), hanem meg akarom őket győzni, hogyha magányosak inkább élőben kéne megtalálni az igazit, igaz az ő szemszögükre is kíváncsi voltam.

Elmesélném amiért ki vagyok akadva.

Az egyik pasas (a sok közül) rámírt. 28 évesnek mondta magát. Sok mindenről kérdezgetett: hogy nézek ki, milyen az alakom, de csak a koromat árultam el neki.

Nem akartam cicomázni, kerekperec megkérdeztem, hogy fel akar-e szedni. Igen volt a válasz. Kifacsartam belőle azt is, hogy azért csinálja, mert az élet szórakoztató mig fiatal vagy, és ki kell "használni", és volt már jópár lány, aki ebbe belement.

Kérdeztem, hogy nem akarja-e majd megtalálni azt a lányt, akivel érezni fogja, hogy nem az élvezethez kell, meg akarja ismerni és idő után talán családot alapítani vele. A válasz az volt: idővel.

És feltárod előtte ezt a multadat?-kérdeztem. Azt felelte, ha nem tetszik neki így járt.

Elcseveréztünk még egy darabig így, de már elég türelmetlen volt. Írtam neki, hogy már csak egy kérdésem lesz, aztán válaszolok a kérdéseire, igaz az eszemben sem volt. Beleegyezett. A kérdésem az volt, hogyha 13 lennék, akkor is fel akarna-e @-ni. Igen volt a válasz. Mondtam, hogy a 13 alatti nemi életet büntetik, szóval ha lebukunk megbüntethetik. Tudja- e ezt? (Én onnan tudom, hogy olvastam.) Azt írta, hogy 18 alatt. Nem zárta le a mondatot, így megkérdeztem, hogy ezt mondja, vagy kérdezni. Azt írta, mondja. Megkérdeztem, hogy akkor bűnözőnek tartja-e magát. Nemmel válaszolt. Erre mondom, hogy amúgy sics meg rá a garancia, hogy el akar-e rabolni, és ha egy 28 éves kiskorúakon "élősködik", akkor az azt bizonyítja, hogy nincs pénze örömlányokra, igaz ezek az ostobák itt ingyen vannak. Inkább próbáljon meg dolgozni, ne fecsérelje ilyenekre az életét, amúgy is bajba kerülhet. Erre nem írt vissza. Nem hiszem, hogy azért, mert lefagyott a gépe. Én megijesztettem egy 28 éves pasast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha kb. fél évvel ezelőtt ezt csinálta volna valaki (bárki), én gusztustalannak, és értelmetlennek találtam volna a viselkedését.

És én nem ismerek magamra! 3-4 havonta, amikor komolyabb családi veszekedés van, mindig sírva fakadok akaratlanul, és ezt nagyon utálom!!!!!!!!!!!!!

Van egy zene, amitől mindig elsírom magam. A szomorú filmeken is csak bőgök, mint az újszülöttek.

Én ezt nem értem. És a korombelieket nem érdekli mások "felvilágosítása". Pedig én tudtam, hogy 1% az 1000-hez, hogy meggyőzök akár egy valakit is.

Mindig is tudtam, hogy valahogy más vagyok mint a többi lány. Bulizni nem szeretek, inkább olvasom tovább a Sherlock Holmest, mert ha nem tudom, hogy mi lesz belepusztulok.


2015. jún. 7. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek így elbeszélgetni emberekkel, hogy térjenek jobb útra meg hasonlók. Tudok is hatni másokra. Érettebbnek tartanak a koromnál. Szerintem van még pár ilyen lány, normális. (15/l)
2015. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, hogy válaszoltál a kérdésemre. Rám eddig nem mondták, hogy érettebb, inkább azt, hogy hülyébb, meg ilyenek. De jó tudni, hogy nem egyedül csinálom ezt, igaz tőlem inkább betojnak, mint meggyőződnek az igazamról. Én eddig úgy tartottam magamról, hogy nem vagyok komplett, de azt hiszem ez egy fokkal megváltozott.
2015. jún. 7. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem veszélyes ez a játék amit játszadozol online.
2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy veszélyes, de nem rettent vissza. Nem vagyok olyan ostoba, hogy belemenjek a felkérésébe.
2015. jún. 7. 16:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ertelmesnek tunsz.
2015. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni. :)
2015. jún. 7. 16:58
 7/13 anonim válasza:
Koránt sem biztos, hogy meggyőzted sajnos, szerintem csak megunta az egészet.
2015. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy meggyőztem. :(

Nem írt vissza, elment a géptől. Az a gyanúm, hogy nem azért mert lefagyott a gépe, vagy ilyesmi, hanem beijedt. Igaz nem ez volt a célom, de lehet már nem keres több lányt.

2015. jún. 7. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem ijedt be, csupan megunta azt a lanyt, aki nem kapo ra es ment uj aldozatot keresni.
2015. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, amit írsz.
2015. jún. 10. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!