Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, amin...

Bybundas kérdése:

Van olyan weboldal, amin keresztül természetes személy név, (vagy egyéb adatok) információk beírása mellet rá lehet kereseni egy adott személyre, hogy milyen cégben, társas vállalkozásban szerepel -e?

Figyelt kérdés
Ha egy adott személy több cégben is szerepel, mert több társas vállalkozásban érdekelt, akkor azt is dobja ki lehetőleg! Ilyen weboldalra lennék kíváncsi! A www.e-cegjegyzek.hu kiemelném nem megoldás, mert ott cégnévre, adószámra, cégjegyzékszámra lehet csak rászűrni! Én személyre szeretnék!

2014. febr. 20. 13:50
 1/4 Solkim válasza:
Ja, például a szlovákoknál így működik a cégjegyzék. Azóta találtál valamit magyar viszonylatban?
2014. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Még mindig keresem a megfelelő választ erre. :-/
2015. okt. 13. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

céginfo.hu


hogy előfizetés nélkül neked kiad-e valamit, azt már nem tudom ...

2015. nov. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Céginfo.hu nagyon kevés információt nyújt sajnos... A mai napig nem sikerült egyébként rájönnöm, hogy van -e ilyen információs hírportál, de szerintem nincs. Tehát olyanra gondolok, hogy megadok egy (magyar)nevet és azonnal elkezd pásztázni, hogy az adott személy milyen cégben vagy társas vállalkozásban szerepel. Én erre gondoltam. Az e-cegjegyzek.hu sem jó erre! Az már csak akkor működik, amikor sok sok informácuióval rendelkezik valaki, akkor jó lehet az a kereső egyébként. : )
2016. aug. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!