Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Asztmás vagyok hogyan kell...

Asztmás vagyok hogyan kell elintézni hogy 90%-os utazási kedvezményt kapjak?

Figyelt kérdés

úgy tudom ilyen esetben adnak.


Csak az a helyzet hogy annak idején pontosan 2004 ben igazolták ezt, és akkor anyám nem intézte el hogy emelt családit kapjanak rám, se felmentést tesi alól se semmit.


És az a helyzet vagy 6-éve elkezdtem fekvőtámszokat nyomni és lassan csökkentek a fuladásaim és mára már eltűntek de ha sokat vagyok a házban elő szoktak jönni(többnyire nyáron) , sajnos ezért az inhaláló mindig ott van a fiókban és allergia gyógyszert is szedek.


Tüdőgondozóba már kértem a házi orvostól beutalót és nagykorú is vagyok.


További teendők?


20/F



2015. jún. 7. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapod, ha a legsúlyosabb kategóriába minősítenek. Egyébként nem jár.
2015. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6éve napi 2fújáson éltem, éjjelente befuladtam és nagyon rossz volt. Márá már ritka eset, de azért egy próbát megér. Nem értem milyen dolog ez... tartósan beteg vagyok allergiás
2015. jún. 7. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
eddig minden szíre-szóra megadták. most már szigorítottak rajta szerencsére. én se kaptam meg pedig nekem csak a fél tüdőm működik... azt mondták ez nem eléggé komoly indok rá.
2015. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg alacsony a vérnyomásom,páromnak magas.Allergiásak is vagyunk.Nekünk miért nem jár?Van egy 120 kilós ismerősöm,ő utazhatna dupla áron,mert sok levegőt és helyet vesz el.
2015. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel kb mindenki kérhetne ilyen igazolást mindenféle kis betegségre, szóval azért bármire nem adnak..
2015. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!