Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem voltam képes felfogn...

Miért nem voltam képes felfogni hogy mit akarok elérni az életben?

Figyelt kérdés

Úgy értve sose tanultam, és az érettségim is úgy ahogy rosszul sikerült, azt se tudtam mit akarok és aztán iratkoztan be tecnikumra, de ez se izgat igazán.És sajnos nehezen lehet elhelyezkedni idehaza vele, és allig fizet valamit. Aztán jött egy ötlet hogy mérnök akarok lenni... most meg bánok mindent és nem tudom hogy kezdjek hozzá, mivel lusta is vagyok.


ha 9-10-es lennék újból akkor tanulnák keményen..


20/F


2015. jún. 7. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy te felfogtad. Én még 26 éves létemre is ezzel szenvedek...
2015. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezzel a legtöbb ember igy van. én 29 vagyok és még mindig nem tudom mihez kezdjek:D
2015. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd le újra az érettségiket és jelentkezz egyetemre. Sosem késő.
2015. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most sokkal jobban érzem magam, igazából mindig is szerettem rajzolni alkotni, gyerekkoromban traktoros akartam lenni de ez felnőtt fejjel már nem vonz.
2015. jún. 7. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megnyugtat, én 25 évesen találtam rá az utamra, letettem vizsgákat megtanultam két nyelvet...sose késő, de tényleg
2015. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!