Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok, egy kis...

17 éves srác vagyok, egy kis felesleg van rajtam. (cici+úszógumi) Nincsenek nagy elvárásaim, mindössze annyit akarok elérni, hogy a cicim eltűntetni, mert hegyes a bimbóm és borzasztó csúnya. (? )

Figyelt kérdés

Az lehetséges,hogy itthoni körülmények között elérjem,hogy:

-- A cicim eltűntetem,és az úszógumiból leadok a következőképp:

-étrend: csak víz és zöld-tea,kenyér helyett puffasztott rizs,semmi édesség,és sok gyümölcs.

-és itthoni edzés: fekvenyomás,fekvőtámasz,hasprés,és karizom erősítés.


Szóval annyit szeretnék,hogy kicsit erősebb karom legyen,a cicim eltűnjön,és az úszógumiból leadjak.


180cm-hez 75kg vagyok,szóval tényleg nem sok zsírt kell leadnom.


2Hónap alatt,érhető el látványos fejlődés,ezekkel,amit leírtam?


2015. febr. 15. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz osszeszedett dieta kell. Gyümölcsot meg ne egyel mert cukros.
2015. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:

Csak két baj van a fentiekkel, az étrend meg az edzés. :)


Étrendnek töltsd le a Sárga kapszula című könyvet, ha nem akarsz mélyebben bajlódni vele, akkor nyomj rengeteg (párolt és nyers) zöldséget és rengeteg húst, szénhidrátnak pedig teljes kiőrlésű (azaz barna-) kenyeret vagy rizst.


Sportnak pedig ha fogyni akarsz, akkor mozogni kellene valamit, konkrétan heti 3x 40-50 perc kocogás.


Ha meg erősíteni akarsz, és mindezt nem konditeremben/súlyzókkal, akkor a Fegyencedzés című könyvet szerezd be és azt csinálgasd.

2015. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!