Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék leszálkásodni...

Szeretnék leszálkásodni teljesen. Egy versenyformát akarok elérni. Szerintetek így jó?

Figyelt kérdés

180 cm 98 kg

Sajnos tömegelés alatt jött fel rám zsír is e elég sok izom van rajtam, úgy mondanám hogy olyan 18-20%-os testzsírom lehet.

Versenyre akarok beszálkásítani véleményeket kérek hogy szerintetek milyen így :)

Kajám ebből áll össze: zabpehely fehérjével, napközbe csirkemell zöldséeggel edzés utánra megy a legtöbb hús és zöldség, edzés után persze még egy adag fehérje, estére meg egy kevés túró :)

Napi fehérje:300gramm

Szénhidrát:50gramm

Zsír:40 gramm


Emellett: Trenbolon,Masteron. Testosteron propionát provironnal kisérve végig , kúra végén hcg :)


Szerintetek eredményes szálkásítás lesz ?:)


2015. jan. 13. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem írni az edzést ..

Heti 5 nap kondi,heti 4 x 1 óra futás.

2015. jan. 13. 13:23
 2/6 tkodit ***** válasza:

Ha koxolsz, akkor gondolom vagy már olyan szinten, hogy ismered a tested, tudod hogy milyen fajta étrend, és tápanyageloszlás jön be neked.


Én pl tuti nem indítanék ilyen kevés szénhidráttal, de koxszal kisegítve ugye egész más a helyzet.


Na most ha ismered a tested, és van diétás tapasztalatod, akkor miért kérdezel itt, hobbistáktól, és névtelen akárkiktől?


...ha pedig nincs, akkor mi a fenéért koxolsz?

2015. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak Stanát próbáltam most akarok belefogni jobban, versenyszerűen.. Ezért kérdeztem, akikkel edzek mondták hogy ez így ütős lenne felkészülni, szénhidrátra én is gondoltam hogy 150-100 ról inditok és max a végére lemegyek 50 ig :) De különben tudom hogy az étrend az jó mert már szálkásítottam csak nem cuccal :)
2015. jan. 13. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Az étrendtől buztosan fogyni fogsz.

1760 kalória.

Ez ha naturál lennél nagyon kevés lenne és garantált az izomvesztés mert az edzésteljesítményt nem lehet fenntartani ilyen kevés kajával. Koxxal ugye más a helyzet. Olyankor minden működik.

2015. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért a kox sem varázsszer, üzemanyag nélkül koxxal sem üzemel a szervezet rendesen.
2015. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50g ch? az lófasz xD
2015. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!