Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcsaltam őt pedig szeretem,...

Megcsaltam őt pedig szeretem, de a másik fiú is vonz de túl akarok lenni rajta mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt egy fiúnak jó ideje tetszettem de nem tudta a nevemet csak egy suliba jártunk és figyelt engem de idővel megtalált facebookon és találkoztunk is de akkor tudtam meg, hogy van egy majdnem 1 éves éves kapcsolata én meg nem hagytam hogy közeledjen mert nem akartam, hoyg megcsalja a barátnőjét mert engem már csaltak meg és szerintem ezt senki nem érdemli meg. 2 évig legjobb haverom lett de szerettük is egymást majd szakított a lánnyal és találkozni akart velem suli kívül.... smároltunk és elhitette velem hogy velem akar lenni de másnap vissza ment a lányhoz és közölte velem hogy mind kettőnket szeret. Akkor utána meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, de hát egy suliba járunk és az én legjobb haverom az övé is így hárman vagyunk nagyon jóban. Végül rá 1 hétre szakított a lánnyal mert engem akart. Összejöttünk. 3 hónapja voltunk együtt és eleinte mivel az előző lány nagyon rosszul bánt vele ezt rajtam vezette le és azt hittem jó lesz vele de az elején teljesen kiőlte belőlem azt amit eddig 2 évig éreztem iránta. Van egy másik fiú akit régóta ismerek ittunk és gát elcsattant egy csók, elkezdtem iránta érezni valamit ami most is tart, de barátom azóta megváltozott és próbálkozik hogy visszajöjjön nekem az érzés mert rosszul érzi magát hogy bántott. Én szeretnék vele egy jó kapcsolatot a fiút akivel megcsaltam pedig elfelejteni mert bánom amit tettem nem érdekel hoyg bánt velem a barátom ezt nem érdemelte volna meg de én összezavarodtam. Mit tegyek? nem szeretném elmondani barátomnak mert csak rosszul lenne miatta nem szakítana de rosszul lenne félne amit meg is értek de én tudom hogy soha többet nem teszek ilyet mert vele akarok egy hosszú kapcsolatot. Szerintetek jól cselekszem ha úgy döntök hogy ezt nem mondom el neki és összeszedem magam és hagyom hoyg újra higgyek abban hogy a mostani barátommal minden jó lesz?

#szerelem #fájdalom #őszinteség #megcsalás érzések
2015. jún. 8. 23:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kihagytam: 20/L

Ne azt írjátok hoyg r***anc vagyok vagy k**va stb. Tudom hibáztam belátom és azt is hogy ez undorító dolog. Összezavarodtam és tudom azért van mert eleinte cserben hagyott és semmiként kezelt a barátom és nem éreztem de akarok érezni. És az is biztos hogy ilyet soha többet nem teszek ezt tudom.

2015. jún. 8. 23:04
 2/12 anonim ***** válasza:
Értem vagy is inkább nem, 5 sort gyorsan átfutva arra a következtetésre jutottam, hogy "a hülyék köztünk élnek" és ez rád vonatkozik. :(
2015. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az első és legfontosabb, hogy tanuld meg vesszőkkel tagolni a mondandódat. Rémes az írásodat olvasni.. 20 évesen...
2015. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok de azt te is tudod hogy az érzések néha csúnyán elbánnak az emberrel. Plusz ez a "hülyék köztünk élnek" mondatod után te sem lehetsz nálam több mert leírtam hogy nem piszkálást kértem hanem tanácsot. Oltani én is tudok magamat is bármikor, én tanácsot kértem.
2015. jún. 8. 23:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Sietve írtam de ha szeretnéd átírom. :)
2015. jún. 8. 23:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Soha (!) nem csókolnék meg más férfit, mert a páromat szeretem. Nálad ez megingott. Ne keverd össze a dolgokat, h te őt szereted, stb. Csak ragaszkodsz, azt te tudod miért. Ha mégis úgy döntesz, vele maradsz, akkor ha nem muszáj, ne okozz fájdalmat neki azzal, h elmondod. De csak ha biztos vagy benne, h többet ez nem ismétlődik meg.
2015. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy nem ismétlődik meg és hiszem hogy szeretni fogom őt mert érzem. Én is bánom amit tettem hülye voltam életem első és utolsó megcsalása volt. Azért félek neki elmondani mert tudom hogy nekem mennyire fájt mikor megcsaltak. De ez még 3 hónap és csak vitákkal volt tele és ez után szeretném úgy magamban újrakezdeni ahogy ő is teszi hogy jó legyen végre mint egy igazi kapcsolat. Lehet ő azért volt ilyen velem mert előzőleg a barátnője nem hagyott neki semmit és rajtam vezeti le plusz ő még csak 17 éves.
2015. jún. 8. 23:27
 8/12 anonim válasza:
Hát reménykedni lehet, hogy jobb lesz majd. De nem tudom mire számítasz az alapján, ha a kapcsolat elejen rosszul viselkedett veled.. amikor elvileg a legjobb formáját hozza az ember. Inkább jöjjön össze azzal a fiúval, aki iránt érzel valamit.
2015. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt már hallottam sok embertől hogy egy kapcsolatnak az elején kell jónak lenni. próbálok jól dönteni és észhez térni. Köszönöm a rendes válaszokat :)
2015. jún. 8. 23:52
 10/12 anonim válasza:

Nagyon sok kitartást kívánok neked!

Próbáld meg megbeszélni vele, mármint a barátoddal hogy hogyan tudnátok javítani a kapcsolaton. Ha meg vele akarsz lenni akkor másokkal ne foglalkozz.

2015. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!