Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Melyiket válasszam? Nemtudok dönteni, de őszintén, nemis akarok mert bármelyiket választom hiányozna a másik. Hogylehet, hogy egyszerre több iránt is érzek valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy exbarátom aki több év után szakított velem ennek másfél éve,de azóta is tartjuk a kapcsolatot néha találkozgatunk és ez idő alatt is igérgetett,hogy ugyis leszünk még együtt,viszont 2 hónapja közelebb kerültem egy sráchoz,régi ismerősök vagyunk,már irogattunk egy pár hete mikor összefutottuk egy szorakozo helyen ahol egész este együtt voltunk és megis csokolt,miután haza mentem utánam jött és szinte reggelig beszélgetünk.Elkezdtünk találkozgatni együtt programokat csinálni..egyre közelebb kerültünk egymáshoz,mostanra lassan 2 honapja így megy hétvégente nálam van minden nap beszélünk ugy élünk mintha párkapcsolatban lennénk de mégsem mondjuk ki,hogy együtt vagyunk és nemis nagyon beszélünk másoknak erről,titkoljuk.Viszont az exbarátom 1 hónapja avval hivott fel,hogy ujra seretne velem lenni,2honapja boldogan futottam volna vissza hozzá de én mégis nemet mondtam a másik fiu miatt és megprobalom kimagyarázni magam,hogy félek ujra vele lenni nehogy ugyanaz történjen mint utoljára ( miután elhagyott,megpróbáltam öngyilkos lenni,azóta is psichiáter kezel,nem kevés gyogyszert szedek ez miatt) nem akarom,hogy megint ugyanaz történjen.Természetesen a másik fiu tud mindenről,negpróbál mindenben segíteni,mindig támogat nagyon jó hozzám és Szeret... énis egyre közelebb engedem magamhoz,nem vagyok szerelmes,de egyre jobban szeretem és ha incs velem hiányzik...De tudom ez nem mehet így örökké,muszály lesz döntenem...de az exem nélkül nemtudom elképzelni az életem de ez a fiú is nagyon hiányozna ha nem lenne...sokszor egész hajnalban agyalok van,hogy reggelig...Nem tudom mi lenne a megoldás,őszintén megmondom néha elgondolkodom az öngyilkosság gondolatával..lehet,hogy gyáva vagyok és menekülni próbálok de az elmult másfél évem nagyon nehéz volt,családi gondból sincs hiány...

2015. máj. 19. 03:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

"Ha ket embert szeretsz mindig azt valaszd akit masodjara szerettel meg, mert ha az elsot igazan szeretted volna nem lettel volna szerelmes a masodikba" J.Depp


Ez most szerintem ide is igaz. Az ex pont azert ex mert mar nem vagy vele es ha ennyire tonkretett teged inkabb szakits meg vele minden kapcsolatot es elj boldogan az uj baratoddal.

Ellent mondasos lesz de nem erezhetsz ket ember irant szerelmet az exhez max vonzodst mert sokat volt veled de ami volt elmult. Amugy az elmult evben nekem is rengeteg problemam volt iskola,itthon stb megse fontolgattam az ongyilkossagot. Ha az elet a foldhoz b;::sz szoritsd ossze a fogad allj fel es menj szepen tovabb csak igy lehetsz az aki akarsz es csak igy lehetsz boldog!

18/L

2015. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :)nemvagyok szerelmes egyikbe sem az exbarátomat szeretem mint embert és hozzá köt az elmult majdnem 7 év,az új fiút meg egyre közelebb engedem magamhoz,mert nagyon jó hozzám,szeretni való és mindig meg nevettet..szeretek vele lenni :)
2015. máj. 19. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia?

Mivel foglalkoznak a fiúk? És te? Mert ez is segíthet megválaszolni esetleg.

2015. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az ex egy cégnél dolgozik,ahol menedzser volt,de jelenleg mindent csinál a főnökét hurcolja mindehová,tolmács is a cágnél,ilyen mindenes,a másik fiú mostkezd jövőhónaptól rendőrségen dolgozni,irodában.Mind a 2 fiú okos és dolgos,fontos nekik a munka,én othon vagyok,jelenleg nem dolgozhatok ezek miatt a psichés gondok miatt.Előtte Kaszinóban dolgoztam
2015. máj. 19. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a választ. Szerintem várd meg a szerelmet, mert ha közbe eljön, akkor egyszerűbb lesz. Főleg, ha már is ilyen labilis vagy. Neked kell elsősorban vigyáznod önmagadra!És ráadásul letisztulnak ezek a gondok is. Van valami jó hobbid? Mert az is segíteni, festés, rajz, zene, stb:)

2015. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim igen,köszönöm a válaszokat :) hasznosak
2015. máj. 20. 17:53
 7/14 anonim válasza:
34%
Csak két pasit hülyítesz, titeket aljas nőket viszont az éltet, ha minnél több férfit minnél jobban megalázhattok. Úgyhogy társkeresőzz még ezek mellé és legyél minnél nagyobb egoista gyökér mindenkivel, akkor boldog leszel.
2015. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj,ilyen véleményre senki nem kiváncsi..olvass figyelmesen te gyökér nem 2 pasim van egyszerre analfabéta hülyegyerek..csakis olyan lehetsz aki a számítógép mögül éli életét és nem jut neki elég nő,vagy egyse..nincs szükségem társ keresőre..de te hirdess minél többet és ne itt roncsd a levegőt mert senki nem kiváncsi rád! :)
2015. máj. 23. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:

LOL


"analfabéta hülyegyerek"

"roncsd"


LOL

2015. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A helyesírásér én kérek elnézést,de magyar vagyok :)
2015. máj. 23. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!