Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is érzett már így? A...

Más is érzett már így? A legjobb barátnője akarok lenni! Úgy érzem, megtaláltam a másik felem!

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, nem túl sokan, de van két barátnőm, akit nagyon szeretek. Legjobb barátnőm, olyan egy, olyan igazi, viszont már jó ideje nincs sajnos. Bármennyire is szeretem a csajokat, mégsincs meg az az érzés.

Van egy munkatársam, már jó ideje dolgozunk együtt, mindig jóban voltunk, de csak a munkahelyi keretek között, esetleg egy-két privát beszélgetés. Az utóbbi pár hónapban viszont iszonyatosan belsőséges lett a kapcsolatunk, szinte nincs nap, hogy ne beszélnénk, úgy érzem, megtaláltam a másik felem, nagyon nagyon szeretem, mint embert.

Szeretném, ha nem rontanám el, ha még közelebb kerülnénk egymáshoz, szeretnék a tényleg becsben tartott barátja lenni. Félek, hogy elrontom.

Lehet ezt valahogy tudatosan csinálni, vagy egyszerűen ez adja magát?

Sajnos az önbizalmam sosem volt a csúcson, most is attól félek, hogy én kevés leszek, mint A barátnő...


Sosem gondoltam volna, hogy van valaki, akivel ennyire egy hullámhosszon érzem magam és ennyire tudom szeretni, mint embert.

Mit tegyek, hogy el ne rontsam?



2013. nov. 11. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Közhelyesen fog hangzani,de légy önmagad!Ha megpróbálsz másnak látszani,ha azon rágódsz,hogy vajon elég jó vagy-e neki,akkor biztos,hogy ő is észreveszi az erőlködést,és abból semmi jó nem sülhet ki.És ha már belsőséges a kapcsolatotok,akkor igazán nincs miért aggódnod,már sínen vagy.:)
2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes érzés, ne görcsölj azon hogy elrontom stb mert akkor el is fogod.Az első válaszoló tulajdonképpen nagyon jól leírta.Nemet és kort is irj akkor pontosabban tudok fogalmazni.
2013. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 windows xp válasza:
ha egy fiúra hajtasz azt el lehet szúrni,de ezt nem.Ha nem sérted meg nem lesz semmi gond
2013. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 24 ő pedig 26.

lány vagyok és legjobb barátnő a téma, így ugye ő is az.


Köszönöm az eddigi válaszokat! Próbálok tényleg nem rágörcsölni. :) Csak sokszor látni széthulló barátságokat, biztos megvan a maguk oka, én pedig tényleg úgy érzem, hogy nagyon szeretem őt! Mint barátnőt!

Nem tudom ezt megfogalmazni :)

2013. nov. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!