Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb oldal ami a...

Melyik a legjobb oldal ami a kamaszoknak segít? (Remélem jó helyre tettem fel a kérdést. Ha nem, bocsi. )

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például kérdezhetnek szakértőktől, vagy akár másoktól is, hogy "Hogyha ez van akkor így, az van akkor úgy,, ez meg az a problémám" stb stb stb..... tehát ilyes fajta oldalra lenne szükségem. Remélem választ kapok és nem törlik 3 másodperccel később a kérdésemet............ köszi előre! ( a K*m*szP*n*sz oldalt ismerem, csak nem képesek reagálni kérdésemre. + havonta lehet csak egyet írni.)
2015. jún. 9. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az nem?
2015. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak a kamaszpanaszt ismerem

egyszer tettem fel ott kérdést, arra is három hónap múlva válaszoltak...

2015. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: erről beszéltem :/

1. válaszolónak: képzeld el, hogy nem, mert ha bárki kitesz egy kérdést, akkor azzal az indokkal törlik, hogy "Keress fel egy azzal foglalkozó oldalt, vagy kérj segítséget szakértőktől", szóval kérlek szépen, nem, nem az....

2015. jún. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!