Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közép korúaknak, melyik...

Közép korúaknak, melyik legjobb társkereső oldal? Vagy ott csak csupa flúgos figurát találok majd?

Figyelt kérdés

35-45 éves korig gondoltam. Soha nem jártam ilyen oldalakon és nem tudom a normálisnak mondható emberek jelentkeznek (regisztrálnak-e) ilyen helyen ?

A normális embert úgy értem,hogy nem alkoholista vagy antidepresszáns, esetleg drog függő,munkanélküli,link stb,mert ilyenekbe nem szeretnék belefutni,-ebből a fajtából felénk is van elég....



2015. jan. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Személyesen nem próbáltam még ki ilyen oldalt, mert nem igazán szoktam nőkkel interneten ismerkedni, de barátoktól hallottam megosztó véleményeket a társkereső oldalakon való ismerkedés sikerességéről, és azok után nem lett túl kellemes benyomásom ezekről. Sajnos egyébként igen, ott elég sok félnótás van, akik a való életben nem tudnának közelebb kerülni egy nőhöz, így inkább óvatos lennék egy olyan oldalon. Emiatt nem próbálnám ki, mert elég kínos lehet a találkozó. Ha mindenképp interneten szeretnél ismerkedni, nem a társkeresőket céloznám meg, hanem bármilyen weboldal, fórum megfelelhet, ahol valaki hozzászól valamihez, amihez Te is, elkezdtek beszélgetni, megismeritek jobban egymást, és alakulnak majd a dolgok akár. Szerintem így nagyobb eséllyel botlasz olyan valakibe, akivel tényleg megéri megismerkedni, mert normális.
2015. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az oldalakat a nők -többnyire- csak vadászatra használják.

- A legtöbb nőt csak a pénz érdekli.

- Sok még együtt él a férjéve.

- kb. 20 évvel korábbi fotót tesznek fel, amin még 40 kilóval kevesebbek!

stb...stb...

2015. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
parom.hu, én is ott találtam meg azt a nőt, aki ma már a feleségem. Egyébként első válaszoló nagyon jó dolgokat írt!
2015. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég flúgos futam ilyen oldalakon mindenki. Teljesen mindegy hogy nő vagy férfi az illető.)
2018. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!