Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb útitárskereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb útitárskereső oldal?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ami megbízható, nem burkolt szexapró, és valódi útitárs(ak)at találhatok. Munkámból kifolyólag (egészségügy) lehetőségem van évente 2x utazni, ezen alkalmakon osztoznék valakivel. Megbízható, komoly oldalra regisztrálnék, fiatal férfi (29) vagyok.

2015. jún. 8. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

minek neked útitárs egyáltalán?

ha lenne rá pénzem vagy közeli baráttal indulnék el vagy egyedül. de egy idegennel?

pakolj össze és indulj:)

2015. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de egy kicsit bonyolultabb a történet. Idén márciustól dolgozom itthon, az elmúlt 13 évet nem hogy nem itthon, de másik földrészen töltöttem. Nincsenek még "kapcsolataim" ilyen szinten.
2015. jún. 8. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
barátok nincsenek, értem. miért nem mész egyedül? vagy így akarsz barátokat szerezni?
2015. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy volt egy ilyen oldal,de azt megszüntették,pedig sokan keresnének.Inkább nézz fel fórumokra,ott is szoktak néha : pl. ha Görögországba mennél,az összes ilyen görögország fórumot böngészd át,és írj hozzászólásokat.
2015. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

turatars.com

Lehet találnál olyat aki vevő ilyenre

2015. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem könnyű útitársat találni, főleg, ha a világ túlsó részére akarsz menni, mint én. (Bár nem mondtad, hogy hova.) Szerintem inkább célirányosan keresd a helyszínt kedvelőket zárt-nyílt facebook-os csoportokban, fórumokon. Újságban is láttam már ilyen hirdetést. Hátha sikerrel jársz.
2015. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!