Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bűncselekményt elkövetett...

Bűncselekményt elkövetett híres emberek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan híres embereket, akik fiatalkorukban valamilyen bűncselekményt követtek el, majd híressé válásuk után derült ki? Mint pl. Mark Wahlberg.

2015. jún. 9. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden híres ember (és nem híres) követett el bűncselekményt fiatal korában. Aztán volt aki lebukott vele, meg volt aki nem.


Egész biztos, hogy a híres emberek nagy része fogyasztott alkoholt fiatalkorúként. Sokan szívtak is természetesen. Sokan loptak, randalíroztak, betörtek. Egészen biztos, hogy akiknek volt fiatal korában szexuális kapcsolata készítettek egymásról magukról meztelen félpucér képeket, tehát mind egy galád pedofil börtöntöltelék. Meg ilyenek. Azért az elég ritka, hogy valaki soha nem vétett a törvénynek. Sőt, mondhatnám lehetetlen.


De ha konkrét példákat akarsz, akkor bármelyik amerikai repper, aki arról énekel hogy lelövi anyádat, megdugja a húgodat miközben drogot szipuzik. Szóval minden második.

2015. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, nem rájuk gondoltam, hanem olyan emberekre, akiknek megbecsült foglalkozásuk van, és az "eszükkel keresik a pénzt". magyarán szólva olyanokra gondoltam, akik már abszolút nem követnék el ugyanazt, amit fiatalon.
2015. jún. 12. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!