Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az életem olyan...

Mit tegyek? Az életem olyan semmilyen, nem látok benne értelmet (lent) 17/l

Figyelt kérdés

Barátom van,őt szeretem,de ezen kivül senkit és semmit.A családommal sincs semmi problémám,de szeretetet nem érzek.

Ami úgymond érdekel az olvasás meg a rajz,de igazából ezt se mondanám hogy szeretem,csak akkor csinálom ha nincs dolgom,hogy valamivel teljen a nap,egyébként nem szakítok rá időt,nem hiànyzik.

Barátaim nincsenek,ez néha hiányzik,de néha nem,mert a barátomat és kb 2 embert leszámítva akit kicsit kedvelek,nem szeretem az embereket,undorítónak tartom a nagyrészüket,a korosztályomat pláne.

Örülni nem is tudom mikor örültem őszintén valaminek utoljára,két éve már biztos van.

Az életről úgy gondolkodok hogy mi várna rám,semmi,munka ami még rosszabb mint az iskola(persze,attól még fogok dolgozni,mert kell a pénz meg nem is naplopó akarok lenni)

,aztán hazamegyek kitudja mikor,de már úgysincs kedvem semmit csinálni,és még ha rá is venném magam hogy pl elmegyek moziba,vagy bárhova,ez csak egy példa volt,max ott érzem jobban magam kicsivel,de utàna minden ugyanolyan lenne.

Semminek nem örülök úgy igazán,semmit és senkit nem szeretek,a barátomon kivül.

Pszichológushoz nem megyek mert anyám elpletykálná az ismerősöknek,másrészt a baràtom is keveset tud ebből,egy idegennek úgysem mondanám el.

Volt aki megkérdezte hogy hogyhogy élek még,ha igy látom az életet?

Hát nem tudom,öngyilkos se akarok lenni,nem érdekel az sem.



2015. jún. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A jóból is megárt a sok.

Neked megártott.

Én magányos vagyok, a családomat sem bírom, mégsem nyavajgok.

2015. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha,jólvan...
2015. jún. 10. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába pontozol le.

Neked nincs semmi bajod, azonkívül, hogy érdektelen vagy. Nyilván még semmiért sem kellett megküzdened.

Ha már van barátod, akkor legalább ő miatta érdemes élni, nem?

Nem igazán tudom, hogy komolyan vegyelek, mert szerintem csak unatkozol, az a te nagy bajod

2015. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En olyankor megnezek egy etiopiai kis gyerekrol szolo videot,vagy barmilyet ami helyre rázza az agyamban a dolgokat..h igen is meg köszönhetem az életem..mert 100x jobbat kaptam mint ők. Hidd el..egy két ilyen video es nem magad fogod sajnálni..hanem őket! :)
2015. jún. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!