Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra milyen ajándéko...

Diplomaosztóra milyen ajándékot illik adni a frissdiplomásnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy idén decemberben fogok államvizsgázni.Szüleim és nagyszüleim kérdezték, hogy mit szeretnék a diplomaosztómra. Mondtam nekik, hogy nincs semmi elképzelésem, hogy mit, de nekem a legszebb ajándék lenne egy kitüntetéses diploma.Megmondom, én jobban örülök azoknak a dolgoknak, melyeket önerőből értem el (pl. a Szent István ösztöndíjamra, rendszeres diákmunkában való részvételre, középfokú nyelvvizsgámra stb). Egyébként kitűnő tanuló vagyok.
2015. jún. 10. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nyeles tükröt narcisztikus szelfihez :)
2015. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "illik" Mindneki azt ad, amit megengedhet magának. Ha ennyire semmi ötleted nins, hüyleséget ne kérj, inkább beszéljétek meg, hogy pl. elmentek családodtul egy vétterembe vagy csak simán otthon ültök össze ünnepelni.
2015. jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

erre adnak ajándékot? én meg nem kaptam semmit?!

szerintem épp elég egy közös ünneplés. esetleg egy csokor virág, ha lány vagy. menjetek el valami jó étterembe.

mellesleg megjegyzem, hogy az öndicséret senkinek sem áll jól

2015. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő!


Igen lány vagyok. Szerintem is jó ötletnek tartom, hogy étterembe menjünk a családdal. Egyébként miért nyilatkozod azt, hogy az öndicséret nem szép dolog? Én igenis büszke vagyok arra, amit önerőből elértem. Várok még kommenteket!

2015. jún. 11. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azt gondolom (hehe), hogy nem szükséges nyilvánosan gyakorolni az állásinterjúra. Sőt, egyenesen vállalhatatlanul sok hátránya van (vagy remélhetőleg csak lenne). Élből visszatetsző, a legtöbb embert arra sarkallja, hogy keresse a hibát (figyelted az első mondatom elejét?). És mivel magasra teszed a mércét, tényleg ritkábban sikerül megugrani, és szem előtt vagy nagyon. Míg aki jól megvan, teszi a dolgát, óvatos duhaj, nem feszegeti a határait, ha nem szükséges, annak kisebb hibák csúsznak be ritkábban, és azok se nagyon tűnnek fel senkinek.


Ellenben ha titkolod a komoly tartalékaidat, különösen azt, mekkora büszkeséggel tölt el, hogy van kraft, akkor maguktól gondolják az emberek időnként, hogy "ez igen, nem semmi". Máshogy nem tudod rávenni őket erre. Főleg úgy nem, hogy "Látjátok? Én. Énén. ÉNÉNÉNÉN!!!44négy"


De hát erre magadtól is rájöhettél volna, nem igaz? :P

2015. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!