Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a hideg vizet...

Hogy lehet a hideg vizet elviselni, megszokni (strandok)?

Figyelt kérdés
A kedvenc strandomon szinte minden medence hideg, nem melegítik a vizet benne. Mégis rengeteg ember van mindig benne. Úgy irigylem őket, simán besétálnak és jól érzik magukat benne. De hogy csinálják? Nekem nem megy. Bemegyek combig és onnan tovább valami kínzással felér, remegek, vacogok amíg bent vagyok, hiába úszkálok, nem segít, a körmöm, szám is lilulni szokott a hidegvízben. Másoknál ilyet nem látok, illetve ritkán csak... a legtöbb embernek nem okoz gondot bemenni a hideg vízbe. De miért van ez?
2015. jún. 12. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán strandolok, de nálam úgy működik, hogy gyorsan teljesen bemártom magam a vízbe, utána nem szoktam fázni, de az első merülés nagyon kellemetlen szokott lenni.
2015. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szaunázzál. Az segít. Gyerekként nekem is hasonló Volt, mert a termálfürdökhöz szoktattak, aztán elkezdtem szaunázni, a 16 fokos víz után már nem olyan szörnyü.

Persze szaunázaskor más. Szóval csak simán az uszodavízbe most Sem szeretek annyira belemenni, ha nem szaunáztam elötte, de jóval elviselhetöbb mint korábban.

2015. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:

De jó,én imádnám,de nálunk mindenhol langyos.


Pont emiatt nem tudod megszokni,mert csak kicsit mész be.

Mondjuk én már megszerettem,mivel évekig csak hideg vízzel tusoltam :D

Annak is az a titka,hogy nem csak a lábadra kezded engedni,hanem bátran beleállsz.

2015. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!