Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy szerencsétlen élete aki...

Egy szerencsétlen élete aki önálló jómódú életre vágyik, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a sors úgy hozta hogy alkolista szülők mellett nőttem fel szinte nem is volt gyerekkorom, állandóan terrorba éltem folyamatosan ordított rám az anyám amikor ittas volt és ez annyira zárkózottá tett engem, hogy kaptam elegem a suliban miatta főleg középsuli 1-2évében. Gyűlölöm is őket ezért amiért ilyenek



Aztán leéretségiztem úgy ahogy mondhatni nulla tanulással úgy ahogy és itt vagyok most egy technikusi képzésen ami mondhatni nem fog számomra biztos megélhetést biztosítani és most azt tervezem hogy ez után munkát keresek és gyűjtők lóvét és felvételizek felső oktatásba gépész mérnökire de ehhez 2-es matek érettségi édes kevés és helyesen írni se tudok se fogalmazni szóval a kérdés


hogyan osszam be az időm hogy kezdjem a tanulást, pótéretségiznen kellene hogy felvegyenek vagy emelt szintű matekot kellene lettenem? telefon függő is vagyok sajnos... és a házba is jég hideg van és fél nap kell hogy meleg legyen és tudjak tanulni... napi 7órám van 3 - után érek mindig haza


nagyon köszönöm hogy elolvastad



2015. febr. 18. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább a nyelvtanulásra és a külföldi munkára hajtanék. Technikusként jól keresnél. És találj magadnak valami hobbit, hogy ne érezd értéktelennek magad, lehet ez sport, vagy önkénteskedés egy állatmenhelyen, bármi, amitől hasznosnak, vagy különlegesnek érzed magad. Amúgy semmi baj sincs a fogalmazásoddal, sem a helyesírásoddal, a matekot pedig bármelyik egyetemista kistanár olcsón meg tudja magyarázni neked. Sok sikert!
2015. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak magadra hagyatkozhatsz akkor azért egy egyetem elvégzése elég kemény dió lehet. Az #1 által adott tipp nem rossz - külföldön (pl. németország) megfelelő hozzáállással egy jó technikusi végzettséggel jól meg lehet élni. Ha mindenáron a diploma a cél, akkor viszont ezerrel állj neki matekot (emelt) és fizikát (közép v emelt) gyűrni, kezdd az alapoktól, oldj meg feladatokat, nézd meg a régebbi érettségi feladatokat és zárkózz fel.
2015. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!