Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on mikor egy ismerősö...

Facebook-on mikor egy ismerősöd vissza veszi a like-ját egy fotódról szerinted mi baja? /Bővebben lent/

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy fb függő, tök véletlenül vettem észre mert már régóta nem osztottam meg semmit, hogy a legutolsó posztom ami egy fotó, megmaradt bennem hogy 14 ember kedvelte mert ugye az van ott legfelül az idővonalamon, egyik nap pedig észrevettem hogy 13 lett. Kíváncsi lettem ki vette vissza és beugrott ki hiányzik a listából. Ezzel az ismerőssel régebben jóban voltunk és néha kedveljük egymás dolgait.


Tudom hülyeség ilyenen rágódni meg vannak nagyobb gondjai is az embernek, de manapság igen fontos lett a facebook a fiatalok életében és azért kicsit bánt mi baja lehet az illetőnek, nekem még nem jutott eszembe sose hogy ha valamit kedveltem azt "visszavegyem".



2015. jún. 12. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem exem az új barátnője kedvéért kilájkolgatta az összes fotómat XD papucs
2015. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!