Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már ezt?

Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nemrég jöttem rá arra hogy egész eddigi életemben magamnak okoztam minden problémát.

Sokszor nem mertem lépni mert félénk típus vagyok mások meg léptek, elvitték előlem a szeretett lányt, lehetőséget, dicsfényt s érdemet. Ez haragot szült bennem és egyre mélyebbre és mélyebbre zuhantam, mind a haragban mind az önsajnálatban. Nemrég viszont sorra vetem a hibáimat mindent visszafejtve ok-okozatra és arra jöttem rá hogy az a legnagyobb hibám hogy késónerő, és muyla vagyok.


Nektek is van hasonló történtetek? Hogy oldottátok meg?



2015. jún. 13. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam. Aztán amikor odáig fajult a dolog, hogy kis híján hajléktalan lettem miatta, akkor nagyot változtam. Ma már talán túlzottan is kiállok magamért. Egyelőre működik.
2015. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szeretett leány: a szeretet olyan, mint egy virág: ha egyfolytában a markodban szorítod, elhervad, teret kell neki hagynod és ápolnod, gondoznod.

Lehetőség hajója sosem hagy el, csupán te tudod bezárni azoknak kapuját.

Dicsfény alatt nem értem mit értesz.

Érdem: relatív


Nincs hasonló történetem, viszont tudok tanácsot adni: ha egyszer elestél, örülj annak és állj fel, mert lehet az a fájdalom sokkal többet segít, mintha nem estél volna el és amikor fel tudsz állni, nem esel újra el ugyanott, hanem továbblépsz.

A haraggal magadnak ártasz és nem érsz el vele semmit.

Az önsajnálat rövidtávon jó, de hosszútávon a bukást eredményezi, bár ha nagyon elmélkedünk ezen, ebből is fel tudsz állni.


Én már megjártam a poklot, sok embernek segítettem.

Ha szeretnél beszélgetni, írj privátot.

2015. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó szívvel ajánlom figyelmedbe az alábbi videót. (...ha még nem ismernéd)

És sok sikert kívánok neked az életben!

[link]

2015. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha rájöttél hogy mik a hibáid, hogy miken kellene változtatni az még fél siker sincs. Akkor lesz siker ha tudsz is változtatni!

Legyél magabiztos,laza! Próbálj meg az lenni, és ne add fel! Sok szép dolog van az életben amiket ki kell próbálnod ;) meglátod majd, hogy a határozottság milyen csodálatos dolgokat fog eléd tárni :) 19F

2015. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 2/4 Időpont ma 19:28 - osztálytársak, iskolatársak vagy egyéb közösség elismerése, biztatása.
2015. jún. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!