Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is tapasztalta már ezt...

Más is tapasztalta már ezt népszerű emberekkel?

Figyelt kérdés
Hogy le sem sz_rnak ha nem vagy népszerű és úgy viselkednek mintha nem lennél méltó hozzájuk?

2014. aug. 23. 05:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől jobb távol, mint közel.
2014. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A népszerűek lekezelőek. A rendes emberek emiatt népszerűbbek. Epic Paradoxon
2014. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy erre valaki büszke...
2014. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az a népszerű ember téged nem ismer, akkor hogyan viselkedjen veled? Nem egészen értem.
2014. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy nem ismer?


Osztálytársi, iskolatársi, munkatársi kapcsolatokra értem.


Ha ott együtt dolgoztok meg találkoztok nap mint nap azért csak ismeritek egymást valamennyire.


Szerintem nem elfogadható viselkedés az, hogy ha együtt kell dolgozni, megbeszélni valamit akkor az adott népszerű ember lekezelően bánik a csoporttagokkal, ignorálja őket csak mert nem az ő népszerű baráti köréből valók.


Vagy például ha már eleve fintorogva reagál és flegmáskodik ha valaki beszélgetést kezdeményezne vagy ismerkedni próbálna vele ha az az illető nem egy szintén népszerű barát által bemutatott ember vagy valami híresség.

2014. aug. 27. 02:14
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha ott együtt dolgoztok meg találkoztok nap mint nap azért csak ismeritek egymást valamennyire.


-->


még ha nem is beszéltek azért látjátok egymást, halljátok egymást

hogy ki kivel lóg, milyen a hanglejtése, melyik tantárgy, feladat megy neki a legkönnyebben/legnehezebben.

2014. aug. 27. 02:46
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Ma népszerú , holnap a kutya se ismeri fel.
2014. aug. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, így már más. Ez nagyon ellenszenves emberi tulajdonság, de nem minden "népszerű" ember ilyen. Aki meg ilyen, ahhoz nem kell közelíteni. Megvan mindenkinek a saját köre.
2014. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A népszerű emberek csak most népszerűek. Eltelik 2-3 év már nem lesznek azok.

Tudom, hogy idegesítő velük egy légtérben lenni, de nem érnek semmit ezek az emberek. Hidd el, hogy az élet még megbosszulja a nagyképűségüket.

Annyit meg főleg nem érnek, hogy foglalkozz velük.

2016. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!