Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szívnak kokaint a...

Miért szívnak kokaint a gazdag emberek?

Figyelt kérdés
A gazdag emberek és a sztárok miért kokainoznak általában?Értem,hogy drága és csak a gazdagok engedhetik meg,de mi értelme?Mi az ami ennyire népszerűvé teszi?Mit éreznek az emberek mikor beszívnak pár csíkot?
2015. jún. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert számukra nem drága és enyhíti az unalmukat.
2015. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eufória,megnövő önbizalom,fáradtság hiánya.

Igen, a gazdagok sportja,szerintem nagy baromság...

2015. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Unalmukban, jómódúkban nem tudnak mit csinálni, ezért ilyen hülyeséget csinálnak. Mondjuk megtehetnék azt is, hogy azt a pénzt amit a drogokra költik hasznosabb dolgokra költenék.
2015. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel, akkor a középréteg / szegényebb emberek tegyék le a cigit meg az alkoholt. Semmivel nem jobbak azok a függőségek sem
2015. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellemes hangulatot ad,nekem egyszer volt régen egy pillanat,amikor rájöttem hogy mi is a lényege,szuper volt,de se előtte se utána nem éreztem azt az érzést,így különösebben soha nem érdekelt aztán.Drága,olcsóbban is jól érezheti magát az ember.Akinek meg van pénze,tud szerezni tisztát,inkább azt nyomja mint olyan szereket amitől behülyül az agya.Azért nem lennék egy-két milliárdos helyében,mert tudom milyen az amikor már jómódodban nem tudod hogy mit csinálj,nemhiába lesznek öngyilkosok sokan.
2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eufória. Az egyik barátnőm időnként szokott, azt mondja így tudja kiengedni a feszültséget és felszabadul kicsit, aztán nyugodt. A szülei nagyon befolyásos és gazdag emberek, ezt el kell viselni. Nem hiába van az, hogy a dílerek legjobb ügyfelei a politikusok, ügyvédek, magas beosztásban dolgozók...
2015. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!