Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon minden ember tökéletes/elit?

Figyelt kérdés
Itt mindenki prémium táppal eteti a kutyáját, macskáját, mindenki tök egészségesen eszik, soha nem eszik meg még csak egy kocka csokit sem, mindenkinek ájfónja van, a legújabb okostévéje, 8 diplomája stb...

2015. márc. 16. 21:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindenki szín ötös volt mindenből, akinek van egy négyese az már úristen, de rossz tanuló...
2015. márc. 16. 21:16
 2/14 schocko ***** válasza:
100%
...mert tanácsot adni csak a legjobbak tudnak...
2015. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?

A kutyám normál tápot eszik, egészséges étkezés távol áll tőlem, csokit is eszek (mondjuk lemozgom, de mindegy :D), nincs Iphone-om, se okostévém és 1 diplomám sincs...Még egy darabig nem is lesz :D

Am meg ez miért zavar? Irigy vagy?

2015. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon vagyok, és:


- Utálom a túlzott maximalizmust, és ezáltal a tökéletességet is. Az elit meg nálam sznobot jelent, a sznob embereket meg szintén kerülöm.


- Az egészséges étel számomra a "magyaros", kifutok a világból az ilyen bio szaroktól, amiket persze jó drágán el lehet adni a fentebb említett sznob hülyegyerekeknek :D Igyekszem egészségesen kajálni, de azért nem fogok erről külön beszélgetni (meg többet költeni se rá).


- Tucat androidos telóm van, és régi kocka tévém, amit szerintem ha külön bevizsgálna az EU, már rég betiltott volna :D


- Igyekszem szétpuskázni magam minden vizsgán, egészen az első (és valószínű utolsó) diplomámig.


Én vagyok a hülye? :D

2015. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor mindenki egyből irigy... Kicsit bassz* a szememet, hogy itt mindenki tökéletesnek állítja be magát, holott állítom, hogy nem így van.
2015. márc. 16. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem! :D

Kutyám és macskám nem prémium tápot kap, hanem középminőségűt (erre van pénz).

Ma benyomtam egy csokival leöntött kakaós csigát, nem bánom, mert 9 óra állómunka mellett úgy döntöttem megérdemlem.

Nincs ájfónom, telefonom májusban tölti be 6. életévét, remekül működik.

Egyetemre járok (már amikor munka mellett ráérek), sajnos csak 3,3-as átlaggal :(

Ja: sikerült kiugrasztani a vállamat, amit lehet műteni kell, pajzsmirigy alulműködésem van + PCOS. Szóval egészségem sincs, de utóbbin dolgozom :)

2015. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem prémiummal etetjük, azt eszik ami van (táp, megmaradt főtt kaja).

Nem eszem egészségesen (van amikor odafigyelek rá, max 1-2 nap).

Régen nagyon sok csokit ettem, de mára már visszafogtam magam.

Nem ájfónom van hanem Z1 compactom.

Nincs okostévém, csak egy 82 centis HD.

Nincs 8 diplomám, csak egy szakmám. ÉS? Így is többet keresek mint egy diplomás. (Nem nyitok vitát, mert ez külföldön van)

2015. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Buta kérdés ez és Ne hidd Kérdezö,hogy van tökéletes ember,mert NINCS!!!

Sajnos mindenkinek meg van a maga gondja...

2015. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem állítom magam tökéletesnek, egy hülye senki vagyok. Nekem ez a sors jutott.
2015. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A családi kapcsolatok kategóriában mindenki tökéletesnek vallja magát.
2015. márc. 16. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!