Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hirtelen milliárdosok...

Ha hirtelen milliárdosok lennétek, adnátok a barátaitoknak pénzt?

Figyelt kérdés

Tehát ha hirtelen nagy pénzösszeghez jutnátok hozzá, pl. nyernétek a lottón, akkor mennyit adnátok az olyan barátaitoknak, akiket:

-már régóta ismersz, szoros barátság van közöttetek

-a pénzhez való hozzájutás után ismerted meg


2015. jún. 14. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én valószínű, hogy konkrétan nem adnék nekik. Ha én nyertem volna meg az 5-öst, akkor sem. Az más kérdés, hogy pl. a barátomnak finanszíroznám a jogsit és elvinném nyaralni amit én állok és bármikor adnék neki, ha szüksége lenne rá, de konkrét összeget, azért mert én milliárdos lettem nem adnék. pl. itt van 1 millió, költsd el. De állnám a nyaralást, ami mondjuk egy milla/fő. Szerintem érthető. :D
2015. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy forintot sem.

Hamar hire menne,hogy nyertem. Boldog Boldogtalan jönne pénzért.

2015. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
barátok, ugyan már csak akkor tudnánk meg ha olyan helyzetbe kerülnénk ki a barát.. tuti kis gyerek vagy, én am a Bartosnak adnék pár millát :) hogy amíg él' addig jól érezze magát, abban a 2 napban :D
2015. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó nyilván én is titokban tartanám, ez egy elméleti feltevés volt. :D Még a család elől is titkolnám, de eljátszanám, hogy a saját vállalkozásom jövedelmező lett. :D
2015. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semennyit, el sem mondanám nekik, semmi közük hozzá.

Szüleimnek adnék meg anyósoméknak és ennyi, más ne is tudjon róla.

2015. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még magam elől is titkolnám, nem hogy más elől. 1 barátodnak adsz, onnantól hirtelen lenne még 100 "barátod".
2015. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

43 éves vagyok. 1 igaz barátom van aki 9 éves korom óta a barátom. Átéltünk már sok mindent együtt jót és rosszat is. Az életemet bíznám rá, ahogy ő is. Ha nyernék a lottón és milliárdos lennék, akkor hiába ajánlanék pénzt fel neki, nem fogadná el. Ismerem mint saját magamat. Nem kérne pénzt. Ezért inkább elmennék vele, és kis csellel vennék egy házat, full berendezéssel, vennék autót, és világkörüli útra befizetném ( ahogy mondja mindig, hogy ez élete elérhetetlen vágya) Nyitnék egy üzletet amiben tártulajdonos lenne, így biztosítanám a pénzt neki. Végül is ez nem olyan, hogy a tenyerébe adok 10 millliót.

Vannak ismerőseim, haverok, kollégák. Nekik nem adnék semmit. A távoli és olyan rokonoknak sem adnék akikkel lassan 10 éve ha nem több nem találkoztam.

Vannak testvéreim, a páromnak is vannak testvérei akiknek adnék. De nem osztogatnám a pénzt, ezért nem is hangoztatnám, hogy gazdag lettem.

A sok nyomuló rokon, ismerős, ismeretlen kunyerálása helyett inkább hasznosabb dolgokba fektetném a pénzemet. Előbb adnék több állatmenhelynek, vagy kórházaknak pénzt mint egy régen nem látott rokonnak,.

2015. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére barátok híján ilyen problémáim nincsenek XD
2015. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én adnék,de csak pár embernek és meghúznék egy bizonyos határt.

Szerencsére vannak 15-20 éves barátságaim, na rájuk gondolok főleg.

2015. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!