Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék nyáron?...

Mit csinálhatnék nyáron? Semmi ötletem

Figyelt kérdés

Nyáron mamáéknál leszek egy kis faluban. Gondolkoztam tanulok valami újat de ahhoz internet kell és ott még számítógép sincs, csak a lassú telefonom lesz. Egy barátnőm van de vele se tudok találkozni minden nap és ő a városba lakik.

Olvasni fogok illetve tanulni de eddig jutottam. A június hamar el fog telni+júliusban 1 hét tábor és ennyi.

Mama elég konzervatív szóval nem nagyon enged el ha elszeretnék menni valahová.

Még nem dolgozhatok tehát munka kizárva

Tavaly nyáron is unatkoztam aztán mikor elfoglaltam magam már augusztus utolsó hete volt és kórházba kerültem

14/L


2015. jún. 15. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
szex ?
2015. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek !!
2015. jún. 15. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk biciklizés? :D Kis kertészkedés, segítés a mamának, beszélgetés, és miért kell egész nyáron ott lenned? :D Faluban csámborgás, ismerkedés stb? :D Kis tanulgatás pl nyelv, annak hasznát is veheted. D: Kiélvezni a nyugalmat, csendet. :D
2015. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális válasz.
2015. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

veszel/letöltesz pár e-könyvet mielőtt elmész és olvasod a telefonodon esténként pl Rejtő Jenő könyvek: [link]


napközben, mint minden normális gyerek elmész szépen a helyi kölykökkel ismerkedni, labdázni, focizni, bringázni, túrázni, kutyát sétáltatni, strandra...vagy segítesz a nagyiéknak a kertben gazolni, locsolni, ásni

2015. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kertbe biztos leszek, nem keveset :)

Mama nem szereti ha csámborgok :(

De a biciklézés is jó ötlet :)

Anya egész nap dolgozik itthon is unatkozok

2015. jún. 15. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélgess velem. 16/F
2015. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!