Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy nagyon jó üzleti...

Ha van egy nagyon jó üzleti ötletem. De egyszerű ember lévén nem tudom hogyan csinálhatnék az ötletre alapuló céget mit tehetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki szerint nagyon jó?
2013. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te is tudod a választ.. Szerintem :) De gondolj csak bele .. Minden nagy találmánynál voltak, vannak, és lesznek kérdőjelek..
2013. jan. 13. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy üzlettársat, aki intézi azt, amit te nem tudsz, vagy eladod az ötletet valakinek.
2013. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen weboldal, ahova regisztrálhatnak befektetők és ötletgyártók is, ott jó kis fúziók születnek :)


Csak az a bökkenő hogy nem jut eszembe a neve.

Ha mást nem, írj ki egy kérdést, hátha valaki tudja.

2013. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem a tőkével és nem befektetőt keresel, hanem a cégindítással van bajod,akkor keress fel vállalkozásfejlesztési alapítványt, vagy pl. a Fivoszt és segítenek.

Vannak most pályázatok is indulás finanszírozásra, jó üzleti tervvel.

2013. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!