Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy üres az egész világ?

Figyelt kérdés

Mostanában vannak ilyen napjaim, amiket egyébként nehezen viselek. ki nem állhatom ezt az érzést. Nem belső üresség, hanem olyan , mintha üres lenne a bolygó, illetve az, hogy olyan, mintha mindennek lassan vége lenne...

Ez biztos nem normális. Mit lehet ezzel kezdeni, vagy hová vezet?

Köszi

26/L



2015. jún. 15. 16:01
 1/4 Crudius ***** válasza:

Hogy hová vezet, azt sajnos nem tudom.

Próbálj meg rendberakni mindent a fejedben. Ha valami gondod van, pl. problémák a családban, barátok körül, akkor nálam is elő szokott jönni hasonló dolog.

Ilyenkor szánok magamra egy kis időt, hogy átgondoljam, hogy milyen gondok vannak és hogyan oldjam meg.

Sok érzelem tudat alatt másítja meg a világképet.

Bocsi, ha nem sokat segítettem ezzel.

2015. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez így van ahogy az első válaszoló mondta. Csak ne gondolkozz anyit rajta mert bele a belefogsz bolondulni és az nem jó.
2015. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak érzem, hanem tudom is.


Semmi értelme az egésznek, de csinálni kell, el kell foglalnia magát az embernek eme kis időre, még ha sz@r akkor is.


hová vezet? Nos születés után csak 1 biztos pont van az ember életében, az pedig a halál. Ezt még senkinek sem sikerült elkerülnie, mióta világ a világ.

2015. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog és ijesztő lehet. Soha nem éreztem ilyet. Itt mindig van valami hang, madárcsicsergés, autók, repülők, a szomszéd anyuka neveli a visongó kismanókat, egyáltalán nem érzem üresnek. Gondolom az lehet a baj, hogy nincs egy jó pasid és nem tudod kinek fogsz gyereket szülni, pedig már tudat alatt szeretnél. Keress egy jó pasit és el fog múlni az érzés.
2015. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!