Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kötelező menni...

Mit tegyek ha kötelező menni de én nem tudok?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg hogy holnap a zenesuliba bemutató lesz a szülőknek hogy mit tanultunk az évben. Mindenkinek kötelező de én mamánál leszek és megnéztem a buszt átszállás nélkül nem megy és mamáékhoz este 10-re érnék vagyis a városba, onnan még busz a faluba de az utolsó busz 9-kor elmegy. Vagy találjak ki valamit? A bemutató este kezdődik
2015. jún. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a szüleidnek is ott kéne lenniük, de ha nem lesznek, akkor részedről nincs túl sok értelme.

Beszéld meg a tanárral

2015. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem csak anyám van és neki nem hiszem hogy lenne kedve jönni. Délelőtt még fontos dolgunk van (eléggé hivatalos) aztán 4 óra körül indulunk mamához.

Csak félek a tanártól mert már 2-3 hete nem voltam (több okból) és biztos azt fogja mondani hogy mamához lehet máskor is menni bár igaza van de akkor haragudni fog rám és másképp fog bánni velem

2015. jún. 18. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!