Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, fogalmam sincs...

Nagyon fontos, fogalmam sincs hogy mit csinaljak, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Elnezest az ekezetek miatt es hogy egy kicsit hosszu lesz.


Na szoval, a hugom polcan volt egy konyv, ilyen bordo boritos, mindegy nem ez a lenyeg, hanem hogy tetszett a boritoja es tudom, hogy nem lett volna szabad, de megneztem. Versek voltak benne, amiket o irt, meg idezetek, meg a gondolatai, hogy o milyen szeretethianyos, meg hogy neki nincsen senkije. Internetes szerelmei vannak, a legtobb baratnoje verbeli qurva es nem tudom mit csinaljak. Teny, hogy nem elunk egy normalis csaladban, de mivel en vagyok a legnagyobb (na jo nem a legnagyobb, de a nagyobb tesoink mar nem velunk elnek) mindig magamra vallalok mindent (pl. amikor apaval veszekedik, akkor is mindig mondom neki, hogy fogja be es vallalom, hogy utana engem mondjon el mindenfele halatlan r****cnak, ne ot, meg a masik hugom meg az ocsem is megvedem) es en azt hittem, hogy o neki nincsenek ilyen "gondjai". Igazabol egy kicsit fel is idegesitett, hogy neki nincsenek baratai, meg szeretethianyos, holott allandoan a baratnoivel maszkal es en vagyok az akinek nincsenek baratai, aki amig o mittudomen hol van addig en anyanak segitek. Meg olvastam olyat is, hogy o ebbe lassan belehal, mondom mia... Mit csinaljak? Beszeljek vele? Vagy inkabb anyaval? Vagy ez csak ilyen divatdolog es elmulik es ne csinaljak semmit, nem tudom...

En 15, o 14.



2015. jún. 18. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attol még hogy sokat van a "barátaival" érezheti magát magányosan..ha beszélsz vele lehet utalni fog hogy elolvastad viszont lehet tudnal segiteni neki tul élni a napokat mert jol esik mindenkinek ha elmondhatja mit érez és akár kap néhàny bíztató szót.
2015. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attól hogy vannak ,,barátai" az nem jelenti azt hogy jól is érzi magát velük. Szerintem menj oda és beszélgess vele de ne úgy kezd hogy

-Szia elolvastam a naplódat beszélgessünk róla?"

hanem úgy hogy:

-Szia. látom hogy valami nincs rendben. mi a baj stb...

ha pedig ez sem jön be akkor szólj a szüleidnek de nekik se mond el hogy elolvastad a hugod naplóját

2015. jún. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!