Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha a legjobb...

Mit csinaljak ha a legjobb baratnomnek elobb megtetszett egy fiu mint nekem es nekemis tetszik es folyton veszekszunk miatta? Es egyikonk se akar engedni. Es nekem fontos meg minden, de regota nem tetszett ennyire senki. tanacstalanvagyok

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
nem is vagytok igazi barátnők,ha egyáltalán eszetekbe is jut az,hogy veszekedjetek egy fiú miatt.
2014. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg majd a fiú eldönti. Szerencsére van önálló akarata.
2014. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

"Es egyikonk se akar engedni."

Hát, pedig ez Kaukázusi krétakör effektus. Aki előbb enged, azzal jár jól a pasi (ha van egy kis esze).


Mondd a barátnődnek: "Sorsoljuk fej vagy írás? Ha fej, enyém, ha írás megfelezzük."

2014. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En probamtam neki mondani hogy majd a fiu eldonteni,de neki az nemjo:/:( barcsak minel elobb megoldodna ez az ügy
2014. okt. 6. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis versengés nem árt, csak a legjobbat hozza ki belőletek:)))

Győzzön a jobbik. XD

2014. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de elég gyerekesen viselkedtek. A fiú helyében egyikőtökkel sem törődnék.


A tanácsom az, hogy hagyd a fenébe a dolgot, ne akard senkire ráerőltetni magad (a barátnődre sem a vágyadat és a fiúra se magadat).

2014. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátnők akartok maradni, - már amennyiben most azok vagytok - mindkettőtöknek le kell mondanotok róla.
2015. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!