Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt szeretném megfejteni ki...

Azt szeretném megfejteni ki miszerint kapja az életét?

Figyelt kérdés
nem irigység van bennem,mert örülök más boldogságának,csak én nem tudom mivel érdemlem ki azt hogy semmi sem jön össze és minden összeomlott körülöttem más meg vígan él.

2015. jún. 19. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Az emberek tesznek általában tesznek a boldogulásukért...mi nem jön össze? Az ha valaki meghal, vagy beteg leszel, arról nem tehetsz. Kb. minden másról igen. És változtatni is tudsz rajta.


Persze ha úgy állsz hozzá, hogy úgyse fog sikerülni, akkor nem is fog.

2015. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nézz körül az utcán, vagy az ismerősök között. Hidd el, van aki jobban sántít, vagy szegényebb mint te. És köszönd meg, hogy ilyen lettél.
2015. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a sorsod a sajat szorgalmad es donteseid kovetkezmenye

Van egy baratnom neki sem jon semmi osssze de irigyel engem

,,te szerencses vagy neked jol megy,,

Igen ?

amikor en ejjel nappal tanultam a nyelvet o strandolt

mikor en nappal iskolaban voltam ejjel dolgoztam akkor o csavargott

mikor en munkahelyen mindent megtettem az elorehaladasert o otthon ult es tv nezett

estenkent amikor en admit csinalom es szakirodalmat olvasok o netezik es sorozatokat nez.

Hat ezek utan miert csodalkozik neki nem megy ?

befektetes nelkul nincs profit

vetes nelkul nincs aratas orokos univerzum torveny

2015. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Az életét az emben NEM kapja, hanem ALAKÍTJA.


Ha neked EDDIG nem jött össze semmi, akkor TEGYÉL azért, hogy ezentúl jobb legyen!

2015. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a családomon nem tudok alakítani,csak várni arra hogy elmehessek tőlük,de azért köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 19. 20:52
 6/17 anonim ***** válasza:

KKKhmm! ... igen, tesznek, ahhaa :)))

Figyu, ehhez nagyon érdekes dolgokat tudnék hozzászólni, mert épp akiket én látok azoknak szinte egyik napról a másikba az ölükbe pottyant az, amiért más küzd évekig (kemény tanulás,túlórák és a többi) és még úgy sem kapja meg!

Nem egy ismerősömnek pottyant az ölébe egy lehetőség, úgy hogy a kisujját se kellett mozditsa (vagy várta a sültgalambot).


Én ennek amúgy nagyon ellene vagyok, nem tartom fair-nek ami azt illeti.

Itt vagyok én, küzdök (mert sajnos küzdenem kell) ahhoz hogy a jövőmben érjek valamit, és sorba látom hogy körülöttem egyre többen lesznek valakik úgy egyik napról a másikra.


Aki önerőből ér el valamit és úgy tudja megvalósitani, annak én is nagyon örülök.

VISZONT mikor arra vág fel valaki, hogy ez meg az lett, úgy hogy egy másik ember a tálcán kinálta neki, legszivesebben pofán verném és arra a szintre tenném le, ahonnan kezdeni kell !!

2015. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze ha neked pottyanna az öledbe, akkor egy szavad se lenne.


Nem kell irigynek lenni, van neki más baja is. Van a pénzen kívül más is amiért aggódni lehet.

2015. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Karma és tapasztalatok megszerzése. Ott fent a tudatosságban ezt az élettípust, életformatípust találtad a legmegfelelőbbnek a fejlődésedhez, mrh hát van a karma is, ami meg ugye egyensúlyra/ kiegyenlíteni mindent törekszik, szal lehet, hogy pl előző életedben mittomén fosztogatni jártál, és akkor most te vagy kifosztva, de lehet nem karma is, hogyha pl tényleg csak ezeket az élethelyzeteket akartad megélni, átélni, megismerni, sima tapasztalás, megismerés. Ja és másokkal együtt lett ez összerakva, szóval elvileg már az összes szituáció, amibe belecsöppensz, fönt, ahol sokkal tudatosabbak a lények, na már ott ki lett találva, le lett zsírozva, és elvileg nagyon kevés befolyásunk van a sorsunkra, ha meg összejönnek a dolgok akkor az a sorsa, hogy összejöjjenek neki a dolgai. Tehát arra gondolok, hogyha pl nagyon lentről, bármilyen értelemben fel tud állni, akkor az sorsa neki. Ja és ezek az én véleményem itten, szal nem kell egyet érteni:)
2015. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam,hogy van aki (pl a szülei révén) megkap mindent és tökéletes családja van,illetve anyagi körülményei.

leírtam még az elején hogy nem irigység én örülök neki ha valaki boldog,viszont nem értem mi szerint kapjuk az életet,miért születik egy illető hajléktalan családhoz és egy másik milliomos tehetős családba.

nem az anyagiakon van nekem a hangsúly,vagyis én annyira nem azt hiányolom az életemből (de persze mindenkinek jól jön) hanem inkább a kiegyensúlyozott,szerető családot!

2015. jún. 19. 21:15
 10/17 anonim ***** válasza:
8.vagyok, de az is lehet, hogy nem saját magad miatt születtél le oda, ahol most vagy, hanem lehet, hogy ott kéne segítened másoknak, meg hát nemtom valahogy felkarolni őket, meg lehet, tanítani
2015. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!