Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt valakirol,...

Miert hiszik azt valakirol, hogy keves a penzuk, ha nem cserelik le a padlojukat laminalt padlora?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szurkere van festve minden fapadlo, akkor sokan rogton azzal jonnek, hogy biztos nincs penz kicserelni oket. Miert kell lenezni, ha valaki nem laminalt padlot tesz?
2015. jún. 20. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A laminált padlót szerintem pont csórók vesznek. A gazdagok igazi fa padlót csináltatnak, vagy parafát.
2015. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetnének sem cserélném le laminaltparkettara. Nemrég csiszolatattam és lakoztattam a parkettát és szerintem többet fizettem érte mintha laminaltparkettara cserél tettem volna,
2015. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk itthon laminált van, de jobban szeretem az igazi fát
2015. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy én csóró lennék csak mert a laminált tetszik . :D
2015. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy nem értem az összefüggést. A laminált parketta az, ami egy igazán proli dolog. A hajópadló viszont mocskosul drága tud lenni. Az igazi fa parketta szintén nem két fillér, de függ a fa típusától is.
2015. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!