Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akartak ezek...

Szerintetek mit akartak ezek a cigányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap amikor jöttem haza és ütöttem be a kapukódot akkor gyorsan elém rohant két cigány,hogy engedjem be őket.

Párbeszéd alakult ki közöttünk.

Ők:Engedjél már be minket,mert dolgunk van.

Én:Mi dolgotok van itt?

Ők: Dolgunk van ennyi az egész.Engedjél már be.

Én: Ha annyira fontos dolgotok van,akkor üssetek be kapukódot és bejöhettek.

Ők: Haveromhoz jöttünk.Engedjél már be!

Én:Akkor csörgessetek fel hozzá és beenged.

Erre egyik elakart menni a másik meg fenyegetően kérdezte,hogy "Igen?? Nem engedsz be?".Közben meg emelte a két karját :D(Egyik nagyon parázott valamitől,mert láttam rajta)

Mondtam neki,hogy nem.

Aztán elmentek másik tömblakás elé.

Valakivel előfordult hasonló eset?


2015. jún. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy loptak valahonnan, rajtakapták őket és el akartak valahol bújni
2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 No.01 válasza:
vagy most mentek lopni...vagy valami rosszban sántikáltak az biztos...ők is megtehetik, hogy felcsengetnek, meg az illető nevét azért bemondhatták volna... felszólítás nélkül is, és akkor nyilván nem csapja rájuk az ember az ajtót...
2015. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja teljesen tipikus.

Megjátsszák, hogy tisztességes emberek, csak puszta feledékenységből segítened kéne rajtuk.

-Tesó telefonálhatok egyet? Otthon hagytam a sajátomat.

-Tesó nincs kölcsön 500ft-od? Holnap visszajövök ide és visszaadom, esküszöm.

-Teso van egy szál cigid? Nekem elfogyott.

-Teso adsz kaját? 2 napja nem ettem már, csak egy kenyér kell, adj 300ft-t.

-Teso kéne egy buszjegy, csak nincs pénzem. Nem vennél egyet.


Azt hiszik, olyan rohadt okosak. Mint a kisgyerek aki azt hiszi ha ő nem lát, te sem látod.

Mindnek a lopáson és a bűnözésen jár az esze. Odajöttek hozzám is egy kislánnyal, hogy jaj szegény tegnap óta nem evett. Az volt a vicces, hogy délelőtt 11-kor mikor

rég ovodában kéne lennie a gyereknek.

2015. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A tesó megszólítás nem hiányozhat egyszer sem :)

Múltkor meg vettem fel a nyereményemet és odajött hozzám egy cigány és azt mondta,hogy adjam neki oda.

Már félek lenthagyni az értékeimet a tárolóban,mert volt már lopás egy párszor.Főleg bringákat vittek el.Igaz nem én voltam a "szerencsés".

2015. jún. 20. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy még én sem mentem be.Látták,hogy lépek oda az ajtóhoz és akkor ugrottak oda.Ütöttem be a kapukódot aztán előálltak ilyen szöveggel.Átakartam adni nekik a terepet,hogy üssenek be valamit.Ekkora kamuszövegeket...

Tavaly bejutott két "brazil" és össze-vissza kopogtak hol ennek hol annak.

2015. jún. 20. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lopni, rabolni, koldulni akartak. Becsengetnek minden lakasba, es probalkoznak. Ha gyerekek, akkor altalaban koldulnak. Ha felnottek, akkor ilyen lehuzos szovegekkel jonnek, hogy kell fizetni x dologra x forintot, es sok idosebb, johiszemu ember be is dol nekik. Vagy felmerik a terepet, hogy honnan mit lehet elvinni. Ne engedj be sose gyanus alakokat, direkt ezek ellen talaltak ki a kaputelefont.
2015. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!