Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarták megverni a...

Miért akarták megverni a cigányok az edzőt a Honvéd-Győr u17-es meccs után?

Figyelt kérdés
be ment meccs után 3 cigány elkezdtek ge.cizni a honvédosokkal az 1 ik az edzőnek ment a 2.meg a rendezőknek a 3. próbálta lefogni őket a végén az első megkergette az edzőt a másik szétcsapta a rendezőket párperc dulakodás után kimentek de pár kukát felrúgtak a cigányok és bele ütött és rúgott a kispad szélébe ezt mér csinálták? ha győriek lennének akkor a bírót verték volna vagy a győri edzőt vagy csak bemmutatták a szokásos "Új Magyar figurát" (közvetítette a sportm)
2010. okt. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az edző nem rakta be valami rokonukat a csapatba. Egyszerűen szánalmas, ezek akik bementek nem is emberek hanem állatok. Egy értelmes ember nem csinál ilyet bármi legyen. Itt amúgy a videó [link]
2010. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én valahol azt olvastam, hogy törökök voltak...
2010. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert cigányok.
2010. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként törökök voltak, de viselkedésük alapján teljesen tökmindegy!
2010. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kivételesen nem cigók voltak,hanem törökök.vagy török cigók.miért?mert nekik mindent szabad fogadok negyed órával a letartóztatás után az utcán sétáltak.
2010. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
engem igazából az háborított fel hogy a rendezők hozzá sem mertek érni pedig ha pl Újpest vendégeskedik ott akkor csapódnak ám ki a viperák
2010. okt. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!