Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog ez?

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A lányba már nagyon rég óta szerelmes voltam. Ez később leülepedett, de most felkavarta valami a lelkem és most újra szerelmes vagyok belé. Még nem mondtam el neki, hogy szerelmes vagyok belé. De sajnos a korkülönbség miatt is nehézkes lenne a kapcsolat. Mostmar ott tartok, hogy megcsókolnám. A lányba november óta vagyok szerelmes. Mit tegyek? El mondjam neki? Az apám rá fog jönni, ha elmondom neki, és azt meg nem szeretném!

2015. jún. 21. 10:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.:A lány 21 éves én pedig 15.
2015. jún. 21. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:
21 éves lány nem fog 15 évesekkel kezdeni, ez szinte teljesen biztos. Szerintem nincs sok esélyed.
2015. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó kapcsolatban vagyunk. :( Egymas mellett aludtunk 2-szer is. Vannak közöa témáink. Megöleljük egymást, amikor találkozunk. És ezt most nem dicsekvésből szeretném mondani, de tudok vele beszélni olyan dolgokról, amikről éppen tanul, vagy érdekli. Szoktunk beszélgetni az ő tanulmányairól.
2015. jún. 21. 10:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Lécci segítsetek! :(
2015. jún. 21. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem próbálod meg nem tudhatod :) Ha tényleg jóban vagytok, akkor a legrosszabb dolog ami történhet, hogy visszautasít, te kihevered, és folytatjátok barátokként. Sok csőlátású mondja, hogy kikosarazás, vagy szakítás után már nem lehet ugyanolyan a barátság, de ez messze nem igaz. Tehát ha tényleg elég erős a barátságotok, akkor az biztos hogy megmarad.


Szóval igazából veszteni valód nincs!


Azt viszont sajnos be kell vállalnod, hogy esetleg apud is megtudja. Bár ha megkéred a lányt, akkor nem hinném, hogy elmondja bárkinek is.


Nekem is összejött a dolog. Már 5 és fél éve együtt vagyunk, és nálunk 12 év korkülönbség van :)


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratula! ;)

Ezt a kétdést amúgy régebben írtam ki. Moszmar nem vagyunk olyan jó kapcsolatban mint eddig. Ő már túlságosan elfoglalt. Reggel hajnali 4-kor elmegy otthonról, és este 11 körül jön haza. :( Olyankor már nsgyon fáradt és nem tudunk kettesben a szobájában lenni, mert hszajön, eszik, zuhanyzik és megy aludni. :( Amikor eszik akkor szoktam vele beszélni, de azmeg milyen lenne már hogy ő eszik én mondom neki hogy szeretem.... :/ Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nincs olyan amikor 2-en lennénk.

2015. aug. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!