Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves vagyok, és majd (jó pár év múlva) rendező szeretnék lenni. Alapból ezzel senkinek nincs baja, családom és barátaim támogatnak. Viszont biztosan nem M.o.-on. És nem is azért mert kevesebb a fizetés, vagy ilyesmi, hanem abból az okból, hogy szeretném hogy az utókor emlékezzen rám, hogy díjakat nyerjek (azért egy oscar-díj igen jól mutatna a jöbendőbeli nappalimban :D ), hogy nagy nevekkel dolgozhassak együtt, modernebb technikákat használhassak. És őszintén ezek közül M.o.-on egyikre sincs túl nagy esélyem. Erről beszélgettem egyik nap egy ismerősömmel, és ő azt mondta, hogy ez önzés. Erre kérdeztem, hogy ugyan miért lenne az? Erre azt válaszolta, hogy azért mert büszkének kellene lennem arra, hogy magyar vagyok, és itthon is érhetek el hasonló sikereket. Ti erről mit gondoltok?
2015. jún. 21. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy álmod, amit máshol tudnál megvalósítani, akkor csak azért maradj itt, mert magyarnak születtél? Nem értem ezt a mentalitást. A te jövőd, azt teszel vele, amit akarsz. Sok sikert!
2015. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem önzés, az ismerősöd szerintem csak irigy, hogy te ambiciózus vagy. Nézd meg előbb, hogy ki mondja!
2015. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!