Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 terhesség megszakításom volt?

2 terhesség megszakításom volt?

Figyelt kérdés

A kettő között eltelt 18 év. Közös bennük, hogy mindegyik egyszeri alkalom volt, nem alkalmi, de első védekezés nélküli alkalommal jött össze (igen, hiba volt, de ki nem hibázik). Közben volt 2 tartós kapcsolatom, ahol nem védekeztünk, jöhet a baba, de nem jött....

AZ utolsó AB 39 éves koromban volt, amikor ugye azt mondják, nehéz teherbe esni. Nekem ELSŐRE sikerült.

Nme tartottam meg, nem ide tartozik miért. De miért van az, amikor akartuk, nem jött össze évekig, amikor nem, akkor elsőre?????

A tartós kapcsolatban a férfi partner sem volt meddő, azóta van gyereke, tehát ezt sem lehet mondani.


2015. jún. 22. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Hasonló ahhoz az esethez, amin manapság sokat szoktam gondolkodni, hogy olyan sokan öngyilkosok lesznek, de még többen meg biztosan szeretnének még élni hosszú évekig, de egy hülye balesetben, vagy betegségben meg meghalnak. Az élet igazságtalan, ennyi a lényeg. :/
2015. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két gyereket kinyírtál,most mondjam azt remélem sosem lesz többet? Nem ilyet senkinek sem kívánok...Nekem 10éve nem jön össze, sehogyse :( Voltatok kivizsgálásokon? Ott sok minden ki tud derülni.
2015. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves #2, nagyon sajnálom, hogy neked neked nem jön össze, de ezért ne rám haragudj. Én sem tehetek róla, hogy nem akartam és összejött, és nem csak a baba, hanem egy rosszindulatú daganat is, párhuzamosan. És igen, vállalom, önző voltam, a saját életemet akartam megóvni, nem pedig egy még igazán nme is létezőét......
2015. jún. 22. 10:22
 4/7 A kérdező kommentje:

"Két gyereket kinyírtál"


Ez azért erős túlzás.... Mert neked nem sikerül, ne másokon vezesd le a feszkót, oké?


Drukkolok neked, de legyél ilyen durva, mindenkinek meg van a saját bakancsa, ha érted....

2015. jún. 22. 10:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Minek menjek kivizsgálásra, mikor 40 évesen is elsőre terhes lettem :)
2015. jún. 22. 10:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és szemrebbenés nélkül közölték, hogy az a tendencia, 38-40 felett mennek abortuszra. Meg sem lepődtek :(
2015. jún. 22. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

hallottam, már hogy mikor kéne a baba nem jön, mikor meg nem akarod akkor igen :')

szerintem lehet ahhoz köze, hogy mikor akartatok gyereket rástresszeltél, vagy volt rajtad valamilyen nyomás, hogy na akkor jöjjön jöjjön miért nem jön már..

2015. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!