Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem veszik a könyveket...

Miért nem veszik a könyveket az emberek (vatera)?

Figyelt kérdés
Felraktam ilyen komolyabb könyveket, egyetemen szükség lehet rá, antikváriumban 7000 ft fölött vannak használtan, én ugyanazt adom feleennyiért, de nem veszik. Miért? Normális képeket csináltam róla, leírást, semmi hibájuk nincs. Hol kéne hirdetnem? Vagy hol adjam el?
2015. jún. 22. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem keresnek ilyet vaterán. Fb egyetemi csoportokban, esetleg ismerősök által. Nem tudom.
2015. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem vesznek már meg,könyvek se fogynak már annyira.Facebookon különböző csoportokban próbáld meg(adok-veszek,stb.).
2015. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemen hirdesd meg. Mi is a felsőbb évesektől kértünk könyveket. Nemcsak azért, mert olcsóbb volt, de sokszor nem is lehetett beszerezni annyi példányban, amennyien voltunk.
2015. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fb jó ötlet. Lépj be az alsóbb évesek csoportjában, és ott hirdesd.

Amúgy tapasztalat szerint ma már rengeteg könyv megvan pdf-ben, így sokan nem is vesznek. Még használtat se.

2015. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam műszaki meg tudományos könyveket venni, Vaterán is, bár nagyon ritka dolog ez másoknál.
2015. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked sem kell. Ugye?


Anúgy add még olcsóbban.

2015. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. használ még bárki vaterát? szerintem szinte senki.

2. szóval tankönyvek? így vizsgaidőszak végén nem tudom mit vársz, mégis ki a fenének kéne? Majd próbáld lepasszolni következő félévben, amikor már felvették a tárgyakat és megkapták a szükséges jegyzetek listáját.

3. ha olyan könyv, ami kell, de olcsón be lehet szerezni fénymásolva vagy van belőle ebook, akkor hiába adod másoknál olcsóbban, a még olcsóbb alternatíva fog nyerni.

4. a konkrét szakos csoportokban hirdesd meg.

2015. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen vásárolnék könyveket és sok olyat láttam például a vaterán is, ami engem érdekelne, de ha több vevőtől szeretne vásárolni az ember, akkor a postaköltség nagyon sok lenne.

Úgy értem, hogy bizonyos esetekben a postaköltség visszatartó erő lehet.

Más esetekben, például olyankor, ha nagyobb értékű az áru, akkor az ember személyesen is szeretné megtekinteni a terméket.

+ Nagyobb értékű termékere talán nehezebb vásárlót találni.

2015. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!