Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tettél volna a helyemben?

Mit tettél volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma mentem az utcán és szembejött velem egy kb. 6 főből álló roma csoport:) Már előbb észrevettem őket,ahogy mentem a járdán és az előttem haladó járókelők sorban mindenki átszaladt a másik oldalra.Én mentem tovább,persze féltem egy kicsit de mikor odaértem nem volt semmi para,hagytak elég helyet számomra,sőt hozzám is szóltak(itt is kicsit "szartam" míg meg nem hallottam mit akarnak mondani) .Ezt mondta az egyikük: "látom te nem vagy egy beszari csávó,ma te vagy az első aki nem ment át a túlololdalra vagy nem fordult vissza".Szerintetek meggondolatlanság volt azon az oldalon maradni?vagy helyesen cselekedtem?Mert minden haverom azt mondta,hogy jó hülye vagyok örüljek h nem késeltek meg stb. amugy 18/F és nemtudom számit de 184 magas,93 kiló(nem izmos inkább kövér sajna)

2015. jún. 23. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Jól tetted.

Én sem mennék át azért a másik oldalra.

Egyszer ketten jöttek velem szembe, nem mentek odébb, na de én sem.

Az egyikük picit vállal nekem jött, szerintem direkt mert közben nézett.

Odaszóltam neki: Mi van nem látsz?

Jampiskodni akart, de látta hogy a "tesó" nem, így egyedül nem mert és tovább mentek. Mondjuk fiatalok voltak. Ez fényes nappal volt.

Én nem szarok be tőlük, nehogy már :)

2015. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt. Mondjuk szembejöhettek volna olyanok is akik csupán poénból helyben agyonvertek volna. Amit te csináltál felelőtlenség volt.

Ismered a mondást ugye? Jobb félni mint megijedni. Fogadd meg legközelebb.

2015. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

jóltetted, nem ekll tőlük fosni, fényes nappal úgyis félnek megverni, ráadásul nem mindegyik ilyen, mondjuk pont nincs roma haverom,

minden a sztereotípiákról szól de nem akarok regényt írni

én se mentem volna át

2015. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak nálam értékek akkor biztos átmennék. Ha nincsenek meg nem teljesen kihalt a környék és nem tűnnek túlságosan rossz arcoknak akkor nem biztos.
2015. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem balhéznak, simán átmegyek közöttük.

Ha kis vita van, úgyis egymással vannak elfoglalva, nem zavarom meg őket a társasági tevékenységben, kicsit kikerülöm őket.

2015. jún. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tomi35 ***** válasza:
Legtöbbször csak bekóstolnak, egymás előtt vagy a barátnőjűk előtt teszik magukat.Ha látják hogy betojtál, rosszul járhatsz, ha nem, akkor békén hagynak.De ha agresszivan akarsz fellépni, akkor előtte jól mérd föl az erőviszonyokat.
2015. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok akit lepontoztak.

Tegnap egyedül sétáltam, beszólt..

Nem foglalkoztam vele, jött utánam.

Vertem neki egy szép állcsúsost.. Ki is feküdt a fekete :)

Én sem vagyok egy nagy darab, de egy pár bunyóban részem volt már mikor belém kötöttek..

Így jár az aki rossz emberbe köt :)

2015. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!