Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem volt gólyatáborban,...

Aki nem volt gólyatáborban, miért nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 19:13
 1/7 anonim válasza:
Mert szar,mert van jobb dolgom is,mert megyek inkább jobb helyekre,mert sok nemi betegséget el lehet kapni ott stb...
2015. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
főleg akkor kapsz el nem betegésket ha nem is csokolozol/dugsz valakivel:) taps
2015. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És szerinted komolyan mondtam?? 😉
2015. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért menjek. Nem voltam olyan kapcsolatban a nem ismert osztályommal, hogy táborozzak velük napokig.
2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert nem szeretek új emberekkel ismerkedni, zárkózott típus vagyok
2015. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, mert nem érdekelnek más emberek. Nincs szükségem a barátságukra, főleg nem 95%-ban inkompetens barmok társaságára, akikből soha semmi hasznom nem származik. A nőket pedig ráérek később megtoszni.
2015. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Drága. Semmi kedvem nem volt 20 ezret fizetni azért, hogy részeg idegenekkel legyek összezárva két hétig, miközben arra is alig volt pénzünk, hogy egyáltalán elkezdjem az egyetemet.

2. Alapból nem szeretem a tömeget, a felhajtást, azt, hogy kényszerítenek mindenféle hülye játékra aminek a lényege az alkohol, közben szar zenéket bömböltetnek és az a legmenőbb, aki a legrészegebb.

3. Több mint 100 embert vettek fel a szakra, akik közül előreláthatólag a fele kibukik félévre (végül a tapasztalat 70%-os kibukást mutatott). Ennyi emberrel ha akarnék sem tudnék megismerkedni, ha meg megismerem őket, nagy eséllyel sokuk már nem lesz ott pár hónap múlva. Ennélfogva ésszerűbb majd a kezdéskor ismerkedni, amikor megvannak a csoportok és könnyebben be lehet határolni az embereket egy adott csoportba, nem pedig feleslegesen ismerkedni olyanokkal, akikhez többet úgysem lesz közöd.

2015. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!