Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi gólyatáborban milyen feladatok szoktak lenni? Nektek mik voltak? Piát a 'nagyok' adnak, vagy saját magunknak kell vinni?

Figyelt kérdés
Idén megyek, infókarra jelentkeztem lányként. Csendes, szégyenlősebb lány vagyok. Hogyan ismerkedjek?
2015. ápr. 6. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ott csak a megerőszakolósdi megy, nyugi.
2015. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kell küzdened az ismerkedéssel, a fiúk örülni fognak, hogy lány vagy, és máris rád szállnak.


Egyébként egy ilyen szakon nem tudom, hogy megy, de ahol elég vegyes az arány, ott gyakran vannak pikáns, vad, szexuális tartalmú feladatok. A szervezők folyamatosan itatnak, szóval ilyesmiről nem kell gondoskodni. Néhány példa feladatokra: egymásról lenyalni dolgokat, levenni minél több ruhadarabot...

2015. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy a lényeg, mert úgy látszik, hogy azért 18-19 éves embereknek ezt el kell mondani: Ha valami nem tetszik, akkor NEM!
2015. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!