Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt szeretnem megkerdezni h...

Azt szeretnem megkerdezni h aki anno nem volt golyataborban az erzi ennek a hatranyait? Kikozositettek-e szeptemberben vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk kb senki nem volt, szóval nem lett hátrányom belőle
2015. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

középsuliban nem volt nekünk. nem történt semmi.


egyetemen két gólyatáborban is voltam. az elsőben a csoportok külön voltak, tehát csak a csoporttársaimmal voltam szinte végig. ott alakultak barátságféleségek.. a hangosabb társaságibb tagok megtalálták egymást :) de szeptemberől kb mindenki megtalálta a helyét :) aki nehezebben ismerkedik, annak a gólyatábori 2-3 nap nem is elég semmire szerintem. én úgy vettem észre, hogy minden rendben volt a későbbiekben :)


a másodikban pedig össze-vissza volt mindenki, betűrend szerint osztottak minket csapatokba, tehát össz-visz 3 vagy 4 csoporttársamat ismertem meg gólyatáborban :D úgyhogy első héten ismertük meg egymást. meg volt csoporttársunk, aki később jött. ő is teljesen beilleszkedett :))

szerintem ez sokkal jobb volt, mint a másik. ott be voltunk szorítva azokkal, akikkel amúgyis éveket leszünk együtt, ebben a másodikban pedig minden szakról volt ember :) nagyon jó volt :))) sokkal gazdagabb élményeim voltak így :)

2015. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tobb osztaly csinal egyutt valamit az evfolyamrol, akkor igen, egyebkent nem. Amugy is azt mondtak, hogy sokan megjatszottak magukat.
2015. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!